PIATNIK Nemzeti Ulti Bajnokság – Csapatverseny I. Selejtező a Felső-tiszai Régió – Debrecen – Végeredmény

1 Debrecen 1 60.4 42 Ft
2 Sárospatak 1 60.0 457 Ft
3 Tiszabercel 1 52.6 79 Ft
4 Kisvárda Ultisok 52.0 127 Ft
5 Debrecen 2 51.4 4 Ft
6 Fergeteges 47.4 16 Ft
7 Debrecen 3 47.3 13 Ft
8 Nyíri Fészek 3 45.6 280 Ft
9 Nyíri Vegyes 43.6 -25 Ft
10 Nyíri Fészek 2. 43.4 -208 Ft
11 Nyíri Fészek 1. 42.0 -93 Ft
12 Tiszabercel 2 42.0 -383 Ft
13 Oros Team 36.3 -273 Ft

Egy kattintás ide a folytatáshoz….

PIATNIK Nemzeti Ulti Bajnokság – Csapatverseny Selejtező II. forduló a Felső-tiszai Régióban Tiszabercelen

A verseny rendezője: Tiszabercel Szabadidő Egyesület – Magyar Ultiszövetség
A verseny ideje: 2018. augusztus 5. /vasárnap/ 9:00 – kb. 17:00 (regisztráció 8:30-tól 8:50-ig)
A verseny helyszíne: Tiszabercel, Tisza part -Szivattyúházzal szemben
A verseny résztvevői: Minden jelentkező, aki a Magyar Ultiszövetség általános szabályaival tisztában van, a verseny szabályait elfogadja, illetve részvételi szándékát a Csapatának nevével együtt jelzi. /2018. Versenyszabályzat 5§. (3) pont/ Egy kattintás ide a folytatáshoz….

Szerkesztés PIATNIK Nemzeti Ultibajnokság 2018 – Csapatverseny I. Selejtező Kecskemét – Végeredmény

1. SZEGED B
Szögi Attila, Tímár László, Manga Attila
59p +257ft
2. HÍRÖS ULTI KLUB 1
Pusztai Péter, Juhász János, Virág László
58p +254ft
3. SZOLNOK
Oláh Imre, Bartus István, Kókai Sándor
55p +394ft
4. KONDOROS
Bereczky András, Opauszki János, Opauszki György
54p -72ft
5. SZEGED A
Kenderesi Ferenc, Bágyi Imre, Varga Pál
48p -72ft
6. GYÖMRŐ 2
Fábián Béla, Horváthnél Edit, Tóth Bálint
45p -135ft
7. VÁSÁRHELYI KÉTHARMAD
Szél János, Rákos Károly, Csontos Zoltán
40p -68ft
8. HÍRÖS ULTI KLUB 2
Vélin Marin, Bjelik Csaba, Vigh Béla
40p -251ft
9. GYÖMRŐ 1
Szűrös György, Bálint István, Schwarczer László
33p -307ft

Egy kattintás ide a folytatáshoz….

MAUSZ Csapatbajnokság Budapest – Nyugati Régió 1. fordulójának Csapat eredménye

Helyezés Csapat neve Pont Ft
1 Belváros 2 66 511
2 Budapest 66 300
3 Lőrinc 2 61 264
4 Erzsébet 4 60 421
5 Belváros 1 60 296
6 Herend 60 233

Egy kattintás ide a folytatáshoz….

PIATNIK Nemzeti Ultibajnokság 2018 – Csapatverseny I. Selejtező Budapest – Nyugat Régió

A verseny lebonyolítója: MUOE Magyar Ultisok Országos Egyesülete
A verseny ideje: 2018. július. 07. 10:00 (regisztráció 9:00-tól 9.50-ig)
A verseny helyszíne: Metropolitan étterem – Bpest. VII. Kéthly Anna tér 1.
A verseny résztvevői: Minden jelentkező, aki a Magyar Ultiszövetség általános szabályaival tisztában van, a verseny szabályait elfogadja, illetve részvételi szándékát a Csapatának nevével együtt jelzi. /2018. Versenyszabályzat 5.§. (3) pont / Egy kattintás ide a folytatáshoz….

PIATNIK Nemzeti Ultibajnokság 2018 – Csapatverseny I. Selejtező Kecskemét

A verseny lebonyolítója: Kecskeméti Hírös Ultiklub– Magyar Ulti Szövetség 
A verseny ideje: 2018.július.07.  9:00 – kb. 17:00 (regisztráció 8:30-tól 9.00-ig)

A verseny helyszíne: Hotel Három Gúnár   – Kecskemét  Batthyány u.

A verseny résztvevői: Minden jelentkező, aki a Magyar Ultiszövetség általános szabályaival tisztában van, a verseny szabályait elfogadja, illetve részvételi szándékát a Csapatának nevével együtt jelzi. /2018. Versenyszabályzat 5.§. (3) pont /
Egy kattintás ide a folytatáshoz….

PIATNIK Nemzeti Ulti Bajnokság – Csapatverseny I. Selejtező a Felső-tiszai Régióban Debrecenben

A verseny rendezője: Debreceni Egyesület – Magyar Ultiszövetség
A verseny ideje, helye: 2018. július 7. /szombat/ 9:00 – kb. 17:00 (regisztráció 8:30-tól 8:50-ig) Debrecen, Kerekes Telepi Fürdő Étterme

A verseny résztvevői: Minden jelentkező, aki a Magyar Ultiszövetség általános szabályaival tisztában van, a verseny szabályait elfogadja, illetve részvételi szándékát a Csapatának nevével együtt jelzi. /2018. Versenyszabályzat 5.§. (3) pont) Egy kattintás ide a folytatáshoz….

Piatnik Nemzeti Ulti Bajnokság – Csapatverseny Döntő – Budapest

A verseny rendezője: Magyar Ultisok Országos Egyesülete – Magyar Ultiszövetség
A verseny helyszíne: Budapest. VII. ker. Kéthly Anna tér 1. /Metropolitán étterem/
A verseny kezdési időpontja: 2017. október 7. 9.00 óra
A verseny lebonyolítása: A MAUSZ 2017 évi Verseny Szabályzatának megfelelően, a
csapatok körmérkőzéses rendszerben, 10 forduló, 12 leosztással játszanak.
Regisztrációs díj: 3000,-Ft/fő, amely magába foglalja az ebéd árát is.
Nevezni 2017. október 5-én 20 óráig lehet Farkas Gyulánál 20/981 7826 telefonon vagy e-mail: farkas.gyula6@chello.hu címen.
A döntőbe jutott csapatok játékos sorrendjében történő változásról Gyöngyösi Géza főtitkárt írásban értesíteni kell október 5-én 20 óráig.
Probléma, vagy felvilágosítás kérése esetén hívható Muzslai Róbert a 30/ 213 0835
telefonszámon.

Egy kattintás ide a folytatáshoz….

2017 évi NUB. Csapat Döntő résztvevői

11.§.(4) Az országos csapatbajnokság döntőjébe bejutott csapatok tagjain csak a
legindokoltabb esetben lehet változtatni /1 fő/. A változtatás szándékáról a versenyt
megelőzően 48 órával korábban tájékoztatni kell a Szövetség főtitkárát.

1. Szolnok 1. /A Bartus István; B Oláh Imre; C Tóth Sándor/
2. Gyömrő /A Bolyos Gábor; B Levente József; C Futó Sándor/
3. Hercegszántó / A Vélin Marin; B Bjelik Csaba; C Vígh Béla/
4. Soltvadkert /A Muzslai Róbert; B Bartos Gábor; C Dudás János/
5. Kecskemét 1. /A Admik Ferenc; B Gyöngyösi Kálmán; C Makra Géza/
6. Szolnok 2. /A Szabó István; B Kókai Sándor; C Bozsányi Dezső/
7. Kecskemét 3. /A Pusztai Péter; B Dohi József; C Juhász János/
8. Debrecen 1. /A Nagy István; B Keksz Kálmán; C Török Imre/
9. Debrecen 2. /A Nagy Ferenc; B Péli István; C Dr. Tarsoly Zoltán/
10. Nyíri Fészek 1. /A Pápai László; B Gulyás István; C Soós Bálint/
11. Ulti-Sokk /A Mészáros Károly; B Dienes János; C Kovács Zoltán/
12. Nyíri Fészek 2. /A Szász István; B Rehó Lajos; C Máté János/
13. Tiszabercel 1. /A Hajnal András; B Száraz László; C ifj. Hajnal András/
14. BA-JA-NAGY /A Nagy Béla; B Jakab Zsolt; C Bacskai Gyula/
15. Gelse /A Tischner Sándor; B Tislér Árpád; C Holbok Ferenc/
16. Dombóvár /A Száz Ferenc; B Ottó Ádám; C Németh Tibor/
17. Keszthely /A Huppán András; B Lekics László; C Tompos István/
18. Nemesapáti-Csács /A Bálizs Tamás; B Konczik János; C Sipos László/
19. Tapolca /A Dr. Bölcsházy András; B Dr. Matusz György; C Somogyi Imre/
20. Balatonederics /A Molnár János; B Szabó Zoltán; C Tál István/
21. Veszprém /A Trencsényi Géza; B Szendrey Gábor; C Czigler János/
Tartalék Csapat: Szeged 2. /A Bágyi Imre; B Varga Pál; C Kenderesi Ferenc/

PIATNIK Nemzeti Ulti Bajnokság – Csapatverseny Selejtező a Felső-tiszai Régióban Tiszabercelen

A verseny rendezője: Tiszabercel Szabadidő Egyesület – Magyar Ulti Szövetség
A verseny ideje, helye: 2017. április 1. 9:00 – kb. 17:00 (regisztráció 8:30-tól 8:50-ig)
Idősek Háza /Víztorony mellett/ – Tiszabercel, Fő utca
A verseny résztvevői: Minden jelentkező, aki a Magyar Ulti Szövetség általános szabályaival tisztában van, a verseny szabályait elfogadja, illetve részvételi szándékát a Csapatának nevével együtt jelzi. Egy kattintás ide a folytatáshoz….