PIATNIK Nemzeti Ultibajnokság 2018 – Csapatverseny I. Selejtező Kecskemét

A verseny lebonyolítója: Kecskeméti Hírös Ultiklub– Magyar Ulti Szövetség 
A verseny ideje: 2018.július.07.  9:00 – kb. 17:00 (regisztráció 8:30-tól 9.00-ig)

A verseny helyszíne: Hotel Három Gúnár   – Kecskemét  Batthyány u.

A verseny résztvevői: Minden jelentkező, aki a Magyar Ultiszövetség általános szabályaival tisztában van, a verseny szabályait elfogadja, illetve részvételi szándékát a Csapatának nevével együtt jelzi. /2018. Versenyszabályzat 5.§. (3) pont /
Egy kattintás ide a folytatáshoz….

PIATNIK Nemzeti Ulti Bajnokság – Csapatverseny I. Selejtező a Felső-tiszai Régióban Debrecenben

A verseny rendezője: Debreceni Egyesület – Magyar Ultiszövetség
A verseny ideje, helye: 2018. július 7. /szombat/ 9:00 – kb. 17:00 (regisztráció 8:30-tól 8:50-ig) Debrecen, Kerekes Telepi Fürdő Étterme

A verseny résztvevői: Minden jelentkező, aki a Magyar Ultiszövetség általános szabályaival tisztában van, a verseny szabályait elfogadja, illetve részvételi szándékát a Csapatának nevével együtt jelzi. /2018. Versenyszabályzat 5.§. (3) pont) Egy kattintás ide a folytatáshoz….

Piatnik Nemzeti Ulti Bajnokság – Csapatverseny Döntő – Budapest

A verseny rendezője: Magyar Ultisok Országos Egyesülete – Magyar Ultiszövetség
A verseny helyszíne: Budapest. VII. ker. Kéthly Anna tér 1. /Metropolitán étterem/
A verseny kezdési időpontja: 2017. október 7. 9.00 óra
A verseny lebonyolítása: A MAUSZ 2017 évi Verseny Szabályzatának megfelelően, a
csapatok körmérkőzéses rendszerben, 10 forduló, 12 leosztással játszanak.
Regisztrációs díj: 3000,-Ft/fő, amely magába foglalja az ebéd árát is.
Nevezni 2017. október 5-én 20 óráig lehet Farkas Gyulánál 20/981 7826 telefonon vagy e-mail: farkas.gyula6@chello.hu címen.
A döntőbe jutott csapatok játékos sorrendjében történő változásról Gyöngyösi Géza főtitkárt írásban értesíteni kell október 5-én 20 óráig.
Probléma, vagy felvilágosítás kérése esetén hívható Muzslai Róbert a 30/ 213 0835
telefonszámon.

Egy kattintás ide a folytatáshoz….

2017 évi NUB. Csapat Döntő résztvevői

11.§.(4) Az országos csapatbajnokság döntőjébe bejutott csapatok tagjain csak a
legindokoltabb esetben lehet változtatni /1 fő/. A változtatás szándékáról a versenyt
megelőzően 48 órával korábban tájékoztatni kell a Szövetség főtitkárát.

1. Szolnok 1. /A Bartus István; B Oláh Imre; C Tóth Sándor/
2. Gyömrő /A Bolyos Gábor; B Levente József; C Futó Sándor/
3. Hercegszántó / A Vélin Marin; B Bjelik Csaba; C Vígh Béla/
4. Soltvadkert /A Muzslai Róbert; B Bartos Gábor; C Dudás János/
5. Kecskemét 1. /A Admik Ferenc; B Gyöngyösi Kálmán; C Makra Géza/
6. Szolnok 2. /A Szabó István; B Kókai Sándor; C Bozsányi Dezső/
7. Kecskemét 3. /A Pusztai Péter; B Dohi József; C Juhász János/
8. Debrecen 1. /A Nagy István; B Keksz Kálmán; C Török Imre/
9. Debrecen 2. /A Nagy Ferenc; B Péli István; C Dr. Tarsoly Zoltán/
10. Nyíri Fészek 1. /A Pápai László; B Gulyás István; C Soós Bálint/
11. Ulti-Sokk /A Mészáros Károly; B Dienes János; C Kovács Zoltán/
12. Nyíri Fészek 2. /A Szász István; B Rehó Lajos; C Máté János/
13. Tiszabercel 1. /A Hajnal András; B Száraz László; C ifj. Hajnal András/
14. BA-JA-NAGY /A Nagy Béla; B Jakab Zsolt; C Bacskai Gyula/
15. Gelse /A Tischner Sándor; B Tislér Árpád; C Holbok Ferenc/
16. Dombóvár /A Száz Ferenc; B Ottó Ádám; C Németh Tibor/
17. Keszthely /A Huppán András; B Lekics László; C Tompos István/
18. Nemesapáti-Csács /A Bálizs Tamás; B Konczik János; C Sipos László/
19. Tapolca /A Dr. Bölcsházy András; B Dr. Matusz György; C Somogyi Imre/
20. Balatonederics /A Molnár János; B Szabó Zoltán; C Tál István/
21. Veszprém /A Trencsényi Géza; B Szendrey Gábor; C Czigler János/
Tartalék Csapat: Szeged 2. /A Bágyi Imre; B Varga Pál; C Kenderesi Ferenc/

PIATNIK Nemzeti Ulti Bajnokság – Csapatverseny Selejtező a Felső-tiszai Régióban Tiszabercelen

A verseny rendezője: Tiszabercel Szabadidő Egyesület – Magyar Ulti Szövetség
A verseny ideje, helye: 2017. április 1. 9:00 – kb. 17:00 (regisztráció 8:30-tól 8:50-ig)
Idősek Háza /Víztorony mellett/ – Tiszabercel, Fő utca
A verseny résztvevői: Minden jelentkező, aki a Magyar Ulti Szövetség általános szabályaival tisztában van, a verseny szabályait elfogadja, illetve részvételi szándékát a Csapatának nevével együtt jelzi. Egy kattintás ide a folytatáshoz….

PIATNIK Nemzeti Ulti Bajnokság 2017 – Csapat Selejtező Kecskemét

A verseny lebonyolítója: Kecskeméti Hírös Ultiklub– Magyar Ulti Szövetség 
A verseny ideje: 2017. április. 01. 9:00 – kb. 17:00 (regisztráció 8:30-tól 9.00-ig)

A verseny helyszíne: Hotel Három Gúnár   – Kecskemét  Batthyány u.
A verseny résztvevői: Minden olyan 3 fős csapat, akinek tagjai tisztában vannak a Magyar Ulti Szövetség 2017.évi  általános szabályaival és a  verseny szabályait elfogadják.
Egy kattintás ide a folytatáshoz….

PIATNIK Nemzeti Ulti Bajnokság – Csapatverseny Döntő – Budapest

Verseny rendezője: Magyar Ultisok Országos Egyesülete- Magyar Ultiszövetség.
Verseny helyszíne: Budapest VII.ker. Kéthly Anna tér 1.
Verseny kezdési időpontja: 2016. október 08. 9 óra
Nevezni 2016. október 6-án 20 óráig lehet Farkas Gyulánál /+36 209817826 / e-mail: farkas.gyula6@chello.hu
Nevezéskor meg kell adni a csapat nevét, illetve a csapattagok neveit,abban a sorrendben amit csapaton belül elfoglalnak a versenyen.
Probléma,vagy felvilágosítás kérése esetén hívható még Muzslai Róbert a +36 302130835-ös telefonszámon.

Szerencsejáték Service Nonprofit KFT által támogatott verseny

Közlemény

Az október 8-án Budapesten sorra kerülő NUB Csapat döntőbe a következő csapatok jutottak be:

Dunántúli Régió:

  1. MUOE Zalaegerszeg
  2. MUOE Veszprém
  3. MUOE Balatonederics
  4. MUOE Veszprém-Cholnoky
  5. MUOE Nemesapáti-Csács
  6. MUOE Keszthely
  7. MUOE Herend
  8. MUOE Zalaegerszeg-Belváros
  9. MUOE Gelse

Felső Tiszai-régió:

  1. Ulti-Sokk
  2. MUOE Debrecen I.
  3. MUOE Debrecen II.
  4. BA.SZA. Kisvárda
  5. Fergeteges
  6. Sárospatak II.

Duna-Tisza Közi-régió:

  1. MUOE Erzsébetváros I.
  2. Gyömrő
  3. MUOE Ferencváros
  4. Szeged II.
  5. MUOE Zugló
  6. Szeged I.

Tartalék csapat: Újszeged

Gyöngyösi Géza főtitkár

PIATNIK Nemzeti Ulti Bajnokság – Csapatverseny Selejtező – Dunántúli régió – Balatonederics – Végeredmény

Csapat neve Pont Ft
1 MUOE Zalaegerszeg 76 967
2 MUOE Veszprém 62 257
3 MUOE Balatonederics 62 247
4 MUOE Veszprém-Cholnoky 60 359
5 MUOE Nemesapáti-Csács 54 301
6 MUOE Keszthely 53 17
7 MUOE Herend 48 -13
8 MUOE Zalaegerszeg-Belváros 46 -216
9 MUOE Gelse 45 204
10 MUOE Szent-Óvár 45 -79
11 MUOE Becehegy 44 30
12 MUOE Zalaegerszeg-Kertváros 44 -200
13 MUOE Nimród 42 -251
14 MUOE Sármellék 40 -211
15 MUOE Bánokszentgyörgy 39 -25
16 MUOE Böhönye 37 -267
17 MUOE Nagykanizsa 31 -484
18 MUOE Csopak 28 -279

Egy kattintás ide a folytatáshoz….