EGYENESEN A KÖZÖS  ELŐDÖNTŐBE – BUDAPESTI Régió – METROPOLITAN

A Budapesti régió 2018. Február 03 –án (szombat)  bonyolítja le a MAUSZ által kiírt ulti versenyt. Melyre szeretettel várunk minden ultizni szerető sporttársunkat.
A verseny első két helyezettje ! – jogot szerez arra, hogy a Magyar Ultiszövetség által, 2018. október 06.-ára kiírt Nemzeti Ulti Bajnokság (NUB) közös elődöntőjének résztvevője legyen. Anélkül, hogy a további selejtező versenyeken részt venne. A NUB döntőjét annak az októberi elődöntőnek az első 21 helyezettje játssza majd.
A verseny rendezője: Magyar Ultisok Országos Egyesülete – Magyar Ultiszövetség
A verseny helyszíne: Budapest Metropolitan étterem (VII. Kéthly Anna tér 1.)
A verseny kezdési időpontja: 2018. február 03.-án 10:00 (nevezni a helyszínen lehet szigorúan 9:45-ig.)
A verseny résztvevői: Minden jelentkező, aki a Társasági Ulti szabályaival tisztában van, és a honlapon fennlévő verseny szabályzatot elfogadja.
A verseny lebonyolítása: A verseny a MAUSZ 2018. évi Versenyszabályzata szerinti lebonyolítási és pontozási rendje szerint történik (8 játszma, játszmánként 15 osztás)
Pontozás: 4-2-0 míg a négyfős asztaloknál 16 osztás és 4-2-2-0
Regisztrációs díj: 2000 Ft
Ebéd: Egységes leves és kétféle fő étel formájában, savanyúsággal biztosítunk.
Menü ára: 1700.- mely minden versenyen résztvevő számára KÖTELEZŐ!
Napközben, a már megszokott önköltséges büfészolgáltatás üzemel !
A tradicionálisnak számító lilahagymás zsíros kenyér, a délelőtt folyamán díjmentes.

Borbély Imre MAUSZ alelnök, Budapesti régió területi felelőse
Tel: 06-20- 9-222- 437 e-mail: imre.borbely@comunique.hu