Nemzeti Sport Ulti Bajnokság – Selejtező II– Nyíregyháza

A verseny célja: A Sport Ulti népszerűsítése, a döntőbe jutás eldöntése, Sport Ulti mesterpontok szerzése.
Verseny ideje és helye: 2018.05.06. 9, 00 Nyíri Fészek Étterem Nyíregyháza
Verseny rendezője: A Magyar Ultiszövetség és a Nyíri Fészek Ulti Egyesület.
Versenybizottság elnöke: Dr. Szabó Imre, titkár: Szeregnyi László
Verseny résztvevői: Azok a versenyzők, akik rendelkeznek a MAUSZ versenyengedélyével.
Ez a versenyengedély a helyszínen is kiváltható, illetve meghosszabbítható. Azok a versenyzők, akik jelentkezésüket a megadott nevezési határidőig eljuttatják a verseny szervezőinek. A nevezéseket az egyesületek vezetői koordinálhatják.

Verseny lebonyolítása: Ebben az évben a versenyeket 3 régióban bonyolítjuk le. Minden régióban két elődöntőt rendezünk, a két elődöntőben nyújtott teljesítmény alapján dől el a 21 döntőbe jutó játékos személye. A versenyeken 3-al osztható létszámú versenyző vehet részt. A Szövetség döntése alapján ebben a versenyévadban vegyes /nem egy egyesülethez tartozó/ csapatok is indulhatnak. Amennyiben 2 fő előzetesen jelentkezik az elődöntőre, a szervezők a lehetőség szerint segítenek a hiányzó 1 fő megtalálásában. A verseny 15, 21, 30, 36, 42, fős létszámokkal rendezhető.
A fordulók száma: 7 és a leosztások száma fordulónként : 9. Az ebéd 13, 00 körül várható.
Nevezés: Nevezni az egyesületi vezetőkön keresztül és egyénileg is lehet.
Nevezési határidő: 2018. 04. 30. 20:00.
Nevezési cím: Rehó Lajos 30/207-2934, Gulyás István 30/797-4841, gulyas.istvan@gmail.com
Regisztrációs díj: 3200 ft/fő, mely tartalmazza a rendezés és az étkezés költségeit.
Díjazás: A verseny 1 – 3 helyezettje kupa, 4 – 6 helyezettje oklevél díjazásban részesül. A létszám és helyezés alapján mester pontot szerző versenyzők eredménye felkerül az aktuális és örök mester pont listára.

Kisvárda, 2018. 04.21.

Rehó Lajos