Nemzeti Ulti Bajnokság 2012

1. A verseny helyszíne és ideje: Tiszabercel Óvoda, Fő utca

2012. május 12. szombat, kezdete: 9 órakor
Regisztráció: 8.15 – 8.45 óra között

(későbbi nevezést nem tudunk elfogadni)

2. Verseny résztvevői: Mindazon versenyzők, akik a Magyar Ultiszövetség által regisztráltak és 2012-re érvényes versenyengedéllyel rendelkeznek. Lehetőség van a helyszínen belépni a Tiszaberceli Szabadidő Egyesületbe, kiváltani a versenyengedélyt a Szövetség által meghatározott díjért. (1500 Ft/fő). Aki már rendelkezik versenyengedéllyel, de erre az évre még nem érvényesítette, az a verseny helyszínén pótolhatja. Díja: 750 Ft.

3. A verseny lebonyolítása: 10 fordulós, fordulónként 12 leosztással, Svájci rendszerben, a MaRabU Párosító program segítségével.
A versenyzők eredményeik alapján felkerülnek a Magyar Ultiszövetség értékszám alapú ranglistájára.

Jelentkezés: Előzetes nevezéseket fogadunk és további információkkal szolgálunk az alábbi elérhetőségen: Stekli Gyula 0670-3852-912, vagy   stekli@ent.hu

Száraz László0620-3586-390

A nevezést lehetőleg május 10.-én 20 óráig jelezzétek, köszönjük.
Tiszaberceli Szabadidő Egyesület