MAUSZ Csapatbajnokság Budapest – Nyugati Régió 2. fordulójának Csapat eredménye

Helyezés Csapat neve Pont Ft
1 Lőrinc 2 121 611
2 Erzsébet 2 120 779
3 Erzsébet 4 118 590
4 Budapest 116 394
5 Belváros 1 114 483
6 Zugló 2 111 16
7 Belváros 2 110 623
8 Gelse 110 501
9 Erzsébet 3 110 393
10 Lőrinc1 107 -24
11 Zalaegerszeg 107 -84
12 Herend 103 12
13 Dombóvár 2 101 112
14 Ferencváros 2 96 25
15 Veszprém 94 56
16 Ferencváros 1 89 -186
17 Zugló 1 85 -324
18 Zalaszentmihály 83 -82
19 Erzsébet 7 83 -281
20 Erzsébet 1 80 -252
21 Budatétény 1 73 -471
22 Mosonmagyaróvár 70 -626
23 Nemesapáti-Csács 66 -15
24 Ferencváros 3 39 -283
25 Dombóvár 37 -225
26 Erzsébet 6 36 -237
27 Erzsébetváros Nők 31 -384
28 Erzsébet 5 20 -1121

Egy kattintás ide a folytatáshoz….

Porcelán Kupa – Végeredmény

Helyezés Csapat neve Pont Ft
1 Dombóvár 43 244
2 ZTE-Zalaegerszeg 42 401
3 Budapest 41 510
4 Tordas 38 49
5 Nemesapáti-Csács 31 72
6 Belváros 31 -43
7 Ajka 30 56
8 Herend 30 -15
9 ZTE-Zalai vegyes1 30 -95
10 Erzsébetváros 29 -92
11 Veszprém 28 26
12 ZTE-Zalai vegyes2 28 -45
13 Zugló 28 -63
14 Ferencváros 28 -115
15 Gelse 24 -11
16 Rákosmente 22 -285
17 Csót 20 -305
18 Nummulites 14 -505

Egy kattintás ide a folytatáshoz….

PIATNIK Nemzeti Ultibajnokság 2018 – Csapatverseny II. Selejtező Monor

A verseny lebonyolítója: Gyömrő SE Ulti Klub – Magyar Ultiszövetség 
A verseny ideje: 2018. augusztus 4.  9:00 – kb. 17:00 (regisztráció 8:30-tól 9.00-ig)

A verseny helyszíne: Monor, Vigadó Étterem

A verseny résztvevői: Minden jelentkező, aki a Magyar Ultiszövetség általános szabályaival tisztában van, a verseny szabályait elfogadja, illetve részvételi szándékát a Csapatának nevével együtt jelzi. /2018. Versenyszabályzat 5.§. (3) pont /
Egy kattintás ide a folytatáshoz….

Porcelán Kupa Ultiverseny

Verseny rendezője: MUOE
Verseny ideje: 2018.07.28. (szombat) 10:00-kb 17:00.
Verseny helyszíne: Herend Apicius Kávéház.
A verseny típusa: Egyéni és csapatverseny. Csapatlétszám 3 fő.
A verseny résztvevői: Tekintettel a helyszín korlátozott befogadóképességére, csak előzetes regisztráció alapján, a MUOE elnökének hozzájárulásával lehet a versenyen indulni. Indulási szándékot a MAUSZ szervezeteihez tartozó tagok, a helyi szervezetek vezetőinél, illetve a területi felelősök útján kell megtenni e-mailben (farkas.gyula6@chello.hu), vagy telefonon (20/981-7826). Jelentkezési határidő:2018.07.27-én 17:00-ig. Egy kattintás ide a folytatáshoz….

PIATNIK Nemzeti Ulti Bajnokság – Csapatverseny I. Selejtező a Felső-tiszai Régió – Debrecen – Végeredmény

1 Debrecen 1 60.4 42 Ft
2 Sárospatak 1 60.0 457 Ft
3 Tiszabercel 1 52.6 79 Ft
4 Kisvárda Ultisok 52.0 127 Ft
5 Debrecen 2 51.4 4 Ft
6 Fergeteges 47.4 16 Ft
7 Debrecen 3 47.3 13 Ft
8 Nyíri Fészek 3 45.6 280 Ft
9 Nyíri Vegyes 43.6 -25 Ft
10 Nyíri Fészek 2. 43.4 -208 Ft
11 Nyíri Fészek 1. 42.0 -93 Ft
12 Tiszabercel 2 42.0 -383 Ft
13 Oros Team 36.3 -273 Ft

Egy kattintás ide a folytatáshoz….

PIATNIK Nemzeti Ulti Bajnokság – Csapatverseny Selejtező II. forduló a Felső-tiszai Régióban Tiszabercelen

A verseny rendezője: Tiszabercel Szabadidő Egyesület – Magyar Ultiszövetség
A verseny ideje: 2018. augusztus 5. /vasárnap/ 9:00 – kb. 17:00 (regisztráció 8:30-tól 8:50-ig)
A verseny helyszíne: Tiszabercel, Tisza part -Szivattyúházzal szemben
A verseny résztvevői: Minden jelentkező, aki a Magyar Ultiszövetség általános szabályaival tisztában van, a verseny szabályait elfogadja, illetve részvételi szándékát a Csapatának nevével együtt jelzi. /2018. Versenyszabályzat 5§. (3) pont/ Egy kattintás ide a folytatáshoz….

Szerkesztés PIATNIK Nemzeti Ultibajnokság 2018 – Csapatverseny I. Selejtező Kecskemét – Végeredmény

1. SZEGED B
Szögi Attila, Tímár László, Manga Attila
59p +257ft
2. HÍRÖS ULTI KLUB 1
Pusztai Péter, Juhász János, Virág László
58p +254ft
3. SZOLNOK
Oláh Imre, Bartus István, Kókai Sándor
55p +394ft
4. KONDOROS
Bereczky András, Opauszki János, Opauszki György
54p -72ft
5. SZEGED A
Kenderesi Ferenc, Bágyi Imre, Varga Pál
48p -72ft
6. GYÖMRŐ 2
Fábián Béla, Horváthnél Edit, Tóth Bálint
45p -135ft
7. VÁSÁRHELYI KÉTHARMAD
Szél János, Rákos Károly, Csontos Zoltán
40p -68ft
8. HÍRÖS ULTI KLUB 2
Vélin Marin, Bjelik Csaba, Vigh Béla
40p -251ft
9. GYÖMRŐ 1
Szűrös György, Bálint István, Schwarczer László
33p -307ft

Egy kattintás ide a folytatáshoz….