PIATNIK Nemzeti Ulti Bajnokság 2016. III. forduló Budapest

A verseny rendezője: Magyar Ultisok Országos Egyesülete – Magyar Ulti Szövetség
A verseny ideje: 2016. április 16. 9:00 – kb. 17:00 (regisztráció 8:20-tól 8:50-ig)
A verseny helye: 1075. Budapest Kéthly Anna tér 1.
A verseny résztvevői: Minden jelentkező, aki a Magyar Ulti Szövetség által regisztráltak és 2016-ra érvényes versenyengedéllyel rendelkeznek.
A verseny lebonyolítása
: 8 fordulós fordulónként 15 leosztással, svájci rendszerben a MaRaBu számítógépes párosító program segítségével.

Költségek: A verseny regisztrációs díja 3000 ft,- mely magában foglalja a helyszínen elfogyasztott ebéd árát is. A verseny ideje alatt korlátlan zsíros kenyérfogyasztást biztosítunk. Kártyáról és egyéb szükséges eszközökről a szervezők gondoskodnak.

Díjak: A 1-3 helyezést elérő versenyzők serleg és oklevél, 4-6 helyezést elérő versenyzők oklevél és érem díjazásban részesülnek.

Jelentkezés: a szervezőnél, Muzslai Róbert 06-30-213 0835-es telefonszámon.

Minden sporttársnak kellemes kikapcsolódást, és jó lapjárást kívánunk!

Szerencsejáték Service Nonprofit KFT. által támogatott verseny!