PIATNIK Nemzeti Ulti Bajnokság Elődöntő – Sárospatak

A verseny rendezője: Sárospataki Ulti Egyesület – Magyar Ulti Szövetség
A verseny ideje: 2014. szeptember 06. 9:00 – kb. 17:00 (regisztráció 8:30-tól 8:50-ig)
A verseny Helye: MAKK HETES ÉTTEREM Sárospatak, Kossuth u. 57
A verseny résztvevői: A selejtezőkön bejutott 30 versenyző. / A nevek megtalálhatók a Magyar Ulti Szövetség Honlapján, a Pontlisták menü pont alatt, Nemzeti Ulti Bajnokság 2014 cím alatt /

A verseny lebonyolítása: 10 fordulós fordulónként 12 leosztással, svájci rendszerben a MaRaBu számítógépes párosító program segítségével.
Költségek: A verseny regisztrációs díja 3000.- ft, mely magában foglalja a helyszínen elfogyasztott ebéd árát is.
A verseny ideje alatt korlátlan zsíros kenyérfogyasztást biztosítunk. Kártyáról és egyéb szükséges eszközökről a szervezők gondoskodnak.
Díjak: 1-6 helyezést elérő versenyzők a Szövetség által felajánlott okleveleket kapják. A szervezők külön díjazásról a helyszínen döntenek.

Minden sporttársnak Kellemes Kikapcsolódást, és Jó Lapjárást kívánunk!