PIATNIK Nemzeti Ulti Bajnokság IV. forduló – Szeged

Szegedi Szabadidős Ulti Egyesület – Magyar Ulti Szövetség

A verseny ideje, helye: 2014. május 31. szombat 9:00 – kb. 17:00
(regisztráció 8:00-tól 8:50-ig)
Pick Söröző és Étterem, Szeged, Felső Tisza-part 10.

A verseny résztvevői: Minden jelentkező, aki a Magyar Ulti Szövetség által regisztráltak és 2014-re érvényes versenyengedéllyel rendelkeznek.

A verseny lebonyolítása: 10 fordulós fordulónként 12 leosztással, svájci rendszerben a MaRaBu számítógépes párosító program segítségével.

Költségek: A verseny regisztrációs díja 2900 Ft, mely magában foglalja a helyszínen elfogyasztott ebéd árát is. A verseny ideje alatt korlátlan zsíros kenyérfogyasztást biztosítunk. Kártyáról és egyéb szükséges eszközökről a szervezők gondoskodnak.

Díjak: A 1-3 helyezést elérő versenyzők elnyerik a szervezők serlegeit, 1-6 helyezést elérő versenyzők érem díjazásban részesülnek.
Jelentkezés: Helyszínen, vagy a szervezőknél, Pavelka Jánosnál a 06/30 4599508-as telefonszámon.

Barátsággal várunk minden érdeklődőt, bár a jó lapjárást nem tudjuk garantálni!