PIATNIK Nemzeti Ulti Bajnokság Sportulti elődöntő – Duna-Tisza közi régió

A verseny rendezője: Magyar Ultisok Országos Egyesülete – Magyar Ulti Szövetség
A verseny ideje, helye: 2017. április 22. 9 óra, 1075. Budapest Kéthly Anna tér 1.  Metropolitan étterem
A verseny résztvevői: Minden jelentkező, aki a Magyar Ulti Szövetség által regisztrált és 2016-re érvényes versenyengedéllyel rendelkezik, illetve igazolását a verseny kezdetéig hitelesíti. Részvételi szándékát legkésőbb 2017. április 20. 22 óráig jelzi.
Sport ulti versenyeket kizárólag hárommal osztható létszám esetén lehet rendezni, így az egyes versenyekre nevezhető csapatok létszáma is háromfős kell, hogy legyen. A versenyszervezők a nevezéseknél csak csapatjelentkezéseket fogadnak el.
Költségek: A verseny regisztrációs díja 3000 Ft, mely magában foglalja a regisztrációt, lebonyolítást, a napközben fogyasztható zsíros kenyeret valamint helyszínen elfogyasztott ebéd árát is. Kártyáról és egyéb szükséges eszközökről a szervezők gondolkodnak.
Díjak: A 1-3 helyezést elérő versenyzők serleg és oklevél, 4-6 helyezést elérő versenyzők oklevél díjazásban részesülnek.
Jelentkezés: Muzslai Róbertnél a +36302130835-ös telefonszámon  vagy muzslai.robert@gmail.com  email címen 2017. április 20. 22 óráig.