PIATNIK Nemzeti Ulti Bajnokság 2017 – Csapat Selejtező Kecskemét

A verseny lebonyolítója: Kecskeméti Hírös Ultiklub– Magyar Ulti Szövetség
A verseny ideje: 2017. április. 01. 9:00 – kb. 17:00 (regisztráció 8:30-tól 9.00-ig)

A verseny helyszíne: Hotel Három Gúnár   – Kecskemét  Batthyány u.
A verseny résztvevői: Minden olyan 3 fős csapat, akinek tagjai tisztában vannak a Magyar Ulti Szövetség 2017.évi  általános szabályaival és a  verseny szabályait elfogadják.

A verseny lebonyolítása: 8 fordulós fordulónként 15 leosztással, svájci rendszerben a MaRaBu számítógépes párosító program segítségével.
Költségek: A verseny regisztrációs díja 3.500.- ft/fő , mely magában foglalja a helyszínen elfogyasztott ebéd árát is. A verseny ideje alatt korlátlan zsíros kenyérfogyasztást biztosítunk. Kártyáról és egyéb szükséges eszközökről a szervezők gondoskodnak.
Díjak: A 1-3 helyezést elérő csapatok elnyerik a szervezők serlegeit.
Jelentkezés: a szervezőknél, Pusztai Péter +36-30-9272 205-ös telefonszámon, vagy pupulti@gmail e-mail címen 2017.március.30. 20.00-ig, illetve a  verseny napján a helyszínen.

Minden sporttársnak Kellemes Kikapcsolódást, és Jó Lapjárást kívánunk!

Nagyon szépen köszönöm előre is a segítséged!

ÜDV.:  Pusztai Péter