Porcelán Kupa – Végeredmény

Helyezés Csapat neve Pont Ft
1 Dombóvár 43 244
2 ZTE-Zalaegerszeg 42 401
3 Budapest 41 510
4 Tordas 38 49
5 Nemesapáti-Csács 31 72
6 Belváros 31 -43
7 Ajka 30 56
8 Herend 30 -15
9 ZTE-Zalai vegyes1 30 -95
10 Erzsébetváros 29 -92
11 Veszprém 28 26
12 ZTE-Zalai vegyes2 28 -45
13 Zugló 28 -63
14 Ferencváros 28 -115
15 Gelse 24 -11
16 Rákosmente 22 -285
17 Csót 20 -305
18 Nummulites 14 -505

Helyezés Versenyző neve Pont Ft Csapatnév
1 Ottó Ádám 18 244 Dombóvár
2 Várszegi Szilárd 16 207 Budapest
3 Koch József 16 111 Ferencváros
4 Pataki Mária 15 170  
5 Dudás János 14 231 Budapest
6 Róka Róbert 14 208 Nemesapáti-Csács
7 Molnár József 14 197 Herend
8 Ollár Csaba 14 181 ZTE-Zalaegerszeg
9 Lekics László 14 123 ZTE-Zalaegerszeg
10 Magyar László 14 117 ZTE-Zalai vegyes2
11 Srágli György 14 97 ZTE-Zalaegerszeg
12 Motyovszki Sándor 14 60 Tordas
13 Farkas János 14 25 Tordas
14 Száz Ferenc 13 53 Dombóvár
15 Goda Gábor 12 72 Ajka
16 Puskás Kálmán 12 59 Zugló
17 Tislér Árpád 12 58 Gelse
18 Gergály Gyula 12 28 ZTE-Zalai vegyes1
19 Leiner Rudolf 12 18 Zugló
20 Németh Tibor 12 -53 Dombóvár
21 Bartos Gábor 11 72 Budapest
22 Tolnai Béla 11 -72 Belváros
23 Kelemen Mihály 10 172 Gelse
24 Kossuth Gábor 10 156 Csót
25 Czigler János 10 97 Veszprém
26 Eged István 10 28 Belváros
27 Trencsényi Géza 10 26 Veszprém
28 Takáts Imre 10 8 Erzsébetváros
29 Dankó Géza 10 2 Ajka
30 Sarlós Zsuzsanna 10 1 Belváros
31 Juranics István 10 -2 ZTE-Zalai vegyes1
32 Takács Zsolt 10 -36 Tordas
33 Ofella János 10 -44 Erzsébetváros
34 Sipos László 10 -71 Nemesapáti-Csács
35 Hajdu Károly 10 -202 Rákosmente
36 Nyári Gyula 9 -56 Erzsébetváros
37 Tóth Imre 8 87 Rákosmente
38 Pataki Sebő 8 46  
39 Varga István 8 -18 Ajka
40 Czövek Imre 8 -31 ZTE-Zalai vegyes2
41 Menczel Zoltán 8 -69 Nummulites
42 Dóka Ferenc 8 -74 Ferencváros
43 Gömbi József 8 -86 Herend
44 Szendrey Gábor 8 -97 Veszprém
45 Tischner Sándor 8 -121 ZTE-Zalai vegyes1
46 Farkas Gyula 8 -126 Herend
47 Ladányi Zoltán 7 -65 Nemesapáti-Csács
48 Bedenek József 6 -131 ZTE-Zalai vegyes2
49 Bánfi József 6 -264 Csót
50 Marton Béla 4 -140 Zugló
51 Rezek József 4 -152 Ferencváros
52 Mózes György 4 -170 Rákosmente
53 Szabó József 4 -197 Csót
54 Böőr Tibor 4 -267 Nummulites
55 Busz János 2 -169 Nummulites
56 Sajni László 2 -241 Gelse

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.

*