Sportulti Bajnokság Országos döntő 2021

A verseny célja: A Sport Ulti népszerűsítése, a győztesek és helyezések eldöntése.

Rendező: Magyar Ultiszövetség és a Kisvárdai Kulturális Egyesület

A verseny helye: 4600 Kisvárda, Simonyi út 2 sz. Party Ételbár

és a Bessenyei  Gimnázium Díszterme..

A verseny ideje: 2021. 11.06.(szombat)

A verseny programja:

Regisztráció: 8,00-9,00  Regisztrációs díj : 1 500 Ft (Csak a 21 versenyzőnek!)  A péntek esti szállás költségét -a nem Észak-Alföldi régióból bejutottak számára  – és az ebéd  költségét  mindenkinek  a MAUSZ fizeti !Az esetleges szombati szállás igény esetén az privátban 3 925 Ft/fő/éjszaka áron a regisztrációnál fizetendő.

Az Országos Döntő megnyitása: 9,00-9,15

Muzslai Róbert, MAUSZ Elnök,

Dr. Seszták Miklós, Országgyűlési Képviselő, Kormánymegbízott

Leleszi Tibor, Kisvárda város   Polgármestere, a verseny fővédnökei.

A Döntő programjának ismertetése: 9,20

Dr.Szabó Imre a verseny szakmai     elnöke.

A döntő kezdete: 9, 30

Ebéd: 13,00-14,00 (Party Ételbárban)

A verseny eredményhirdetése: 16,00-16,30

Résztvevők: A Szövetség által meghirdetett (régiónként 2-2  selejtező) %-os eredmény alapján értékelt, versenyengedéllyel rendelkező, legjobb eredményt elért 21 versenyzője. (A résztvevők és vírus-helyzetre tekintettel meghívott 2 tartalék versenyző névsorát   külön oldalon közöljük !)

A versen lebonyolítása:

A döntőben 7 asztalon, 7 fordulóban, fordulónként 9 leosztásban ,összesen       63 leosztást játszanak a versenyzők.

A Versenybizottság a döntő „A”, „B”, „C” vonalának összetételét a  2021.11.01.-ai minősítési Mester- pontszámok alapján állítja össze ügyelvén arra,hogy az egyes vonalak összesített  MP-ja közel azonos legyen !

Versenybizottság:   Szakmai Elnök:  Dr. Szabó Imre        ,    Osztó: Gyöngyösi Géza

Díjazás:

A verseny / döntő / minden résztvevője a szervezők által készített kitűzőt kap, melyen szerepel a versenyző neve, , és a 2021.-ben szerzett valamint összes Mesterpontja.

A döntő minden résztvevője Kisvárda város ajándékát kapja.

Az 1 – 3 helyezettek díszes kupát vehetnek át.A győztes 1 évig őrízheti A Bajnoki Vándorkupát !

Az 4– 6 helyezettek érem díjazásban részesülnek.

Az 1 – 6 helyezettek oklevél – díjazásban, és a Szövetség Elnöksége által meghatározott elismerésben részesülnek /

A versenybizottság döntése alapján egyéni elismerésben részesül 3 fő versenyző / szponzorok, támogatók által felajánlott díjak. /

A nem É.-Alföldi Régióból bejutottak  szállásigényeit és  azt is  ha valaki NEM tud részt venni a versenyen a 21 bejutott és a 2 tartalék közül  Borbély Imre MUOE Budapest  jelenti le !!Szállás a Bessenyei Kollégiumban.

E-mail :  imre.9.szabo@gmail.com  , tel: 06-30-36-46-300

SZERETETTEL VÁRUNK MINDENKIT !

A rendező egyesület nevében :
Dr.Szabó Imre a Kisvárdai Kult.Egyesület
Ultiklubjának Elnöke