Egyenes ágon az elődöntőbe

Február  09 – én (szombat) 9 óra 30 perc kezdéssel

Nevezés zárása: 9 óra 15 perc

Metropolitan Étteremben Budapest VII. Kéthly Anna tér 1.

MAUSZ által életre hívott versenymegnevezése:  Egyenes ágon az elődöntőbe
(Verseny lényege: az 1 – 2. helyezett mentesül a középdöntők részvétele alól, és mint egyesületi tagként majd csak az elődöntő sorozatában kelljen folytatnia a versengést az Országos bajnoki címért.)       Egy kattintás ide a folytatáshoz….

Nemzeti Ultibajnokság Egyéni Döntő – Végeredmény

Helyezés Név Egyesület Pont Ft
1 Mészáros Károly Kisvárdai KE 29 230
2 Keksz Kálmán Debreceni UT 26 -25
3 Thury Gábor Sárospataki UE 25 157
4 Bartus István Hírös UK 25 97
5 Sipos László MUOE 24 165
6 Bocz Árpád Nyíri Fészek 24 145

Egy kattintás ide a folytatáshoz….

Mikulás kupa

Erzsébetvárosi Ulti kör szervezésében, tartandó Mikulás kupa MUOE által támogatott Ulti versenyére.

Verseny időpontja: 2018. 12. 08. (szombat) 10°° óra.
Helyszíne: A már ismert, Metropolitan Center étterme: Budapest. VII. Kéthly Anna tér 1. (Wesselényi u.- Klauzál u. – Nyár u. által határolt területen lévő irodaház étterme)

Regisztrációs díj: Ebben az évben sincs !
A versenyre minden féle képen előzetes regisztrációt kérek a csapat tagok megnevezésével !
A versenyt ez évben is – „egyéni és a már említett csapatversenyként bonyolítjuk le. Egy kattintás ide a folytatáshoz….

Nemzeti Ultibajnokság egyéni elődöntő – Végeredmény

Helyezés Versenyző Neve Egyesület Pont Forint
1. OTTÓ ÁDÁM MUOE 26p 255ft
2. KEKSZ KÁLMÁN Debreceni UT 26p 192ft
3. BOLEVÁCZ LÁSZLÓ MUOE 24p 187ft
4. LEKICS LÁSZLÓ MUOE 23,3p 201ft
5. OFFELA JÁNOS MUOE 23p 30ft
6. BUTKAI JÁNOS Sárospataki UE 22p 455ft
7. MÉSZÁROS KÁROLY Kisvárdai KE 22p 218ft
8. FABÓ RÓBERT Dr. MUOE 22p 125ft
9. SIPOS LÁSZLÓ MUOE 20,7p 117ft
10. DUDÁS JÁNOS MUOE 20,7p 89ft
11. TÖRŐ SZABOLCS Nyíri Fészek 20p 181ft
12. BURSZÁN SÁNDOR MUOE 20p 105ft
13. BARTUS ISTVÁN Hírös UK 20p 93ft
14. DÜRGŐ GYÖRGY Debreceni UT 20p 82ft
15. GÉGÉNY TAMÁS Tiszaberceli SzE 20p 2ft
16. MOLNÁR JÓZSEF MUOE 20p -39ft
17. BOCZ ÁRPÁD Nyíri Fészek 19p 183ft
18. MUZSLAI RÓBERT MUOE 19p 42ft
19. THURY GÁBOR Sárospataki UE 18,7p -33ft
20. FÁBIÁN BÉLA Gyömrői SE 18p 121ft
21. JUHÁSZ JÁNOS Hírös UK 18p 95ft

Egy kattintás ide a folytatáshoz….

Porcelán Kupa – Végeredmény

Helyezés Csapat neve Pont Ft
1 Dombóvár 43 244
2 ZTE-Zalaegerszeg 42 401
3 Budapest 41 510
4 Tordas 38 49
5 Nemesapáti-Csács 31 72
6 Belváros 31 -43
7 Ajka 30 56
8 Herend 30 -15
9 ZTE-Zalai vegyes1 30 -95
10 Erzsébetváros 29 -92
11 Veszprém 28 26
12 ZTE-Zalai vegyes2 28 -45
13 Zugló 28 -63
14 Ferencváros 28 -115
15 Gelse 24 -11
16 Rákosmente 22 -285
17 Csót 20 -305
18 Nummulites 14 -505

Egy kattintás ide a folytatáshoz….