Déli Régió PIATNIK Nemzeti Ulti Bajnokság – 2021. Társasági Ulti selejtező I.forduló és Csapat selejtező I. forduló

A verseny rendezője: Magyar Ultiszövetség és a Hírös Ulti Klub
A verseny ideje: 2021.05.30. (VASÁRNAP) 9.30 – kb. 17:00 (regisztráció 8,45-töl 9.15-ig) 
A verseny helye: HOTEL HÁROM GÚNÁR Rendezvényház , Kecskemét Festő utca

A verseny résztvevői: Minden jelentkező, aki a Magyar Ultiszövetség által regisztráltak és 2021-re érvényes versenyengedéllyel rendelkeznek, továbbá az érvényben lévö járványügyi előírásokat tudomásul veszik – oltási igazolvánnyal (vagy az oltást igazoló kiskönyvvel) rendelkeznek és orrot, szájat takaró maszkot hoznak magukkal. Egy kattintás ide a folytatáshoz….

KELETI RÉGIÓ PIATNIK Nemzeti Ulti Bajnokság 2021. Társasági Ulti I. forduló + Csapatbajnokság I. forduló

A verseny rendezője: Tiszabercel Szabadidő Egyesület – Magyar Ulti Szövetség 

A verseny ideje, helye: 2021. május 29. 9:00 – kb. 17:00 (regisztráció 8:30-tól 8:50-ig) 

Idősek Háza /Víztorony mellett/ – Tiszabercel, Fő utca 

A verseny résztvevői: Minden jelentkező, aki a Magyar Ulti Szövetség által regisztráltak és 2021-re érvényes versenyengedéllyel rendelkeznek, továbbá az érvényben lévö járványügyi előírásokat tudumásul veszik – oltási igazolvánnyal és orrot, szájat takaró maszkkal rendelkeznek. Egy kattintás ide a folytatáshoz….

„MAUSZ” Nemzeti Ulti Bajnokság II. selejtezője valamint az I. Csapat bajnoki selejtező fordulója + Szindbád Kupa Ulti verseny. „NYUGATI RÉGIÓ”

Időpont: 2021.06.05. (szombat) „HÁROM AZ EGYBEN” – regisztráció köteles –
Helyszín: Wellness Hotel Szindbád, 8636. Balatonszemes, Árnyas fasor 1.
Az érvényben lévő járványügyi előírások maradéktalan betartása mellett.
Oltási igazolvány – orrot és szájat takaró maszk használata

További részletek

Döntőbe jutott Csapatok

Déli Régió:
  1. Dél -Alföld
  2. Szeged B
  3. Martfű
  4. Szeged A
  5. Szolnok
Keleti Régió:
  1. Debrecen 1
  2. Kisvárda 1
  3. Sárospatak 2
  4. Debrecen 2
  5. Fergeteges
  6. Nyirí 5
Nyugati Régió:
  1. Erzsébetváros 1
  2. Erzsébetváros 3
  3. Erzsébetváros 2
  4. Budatétény 1
  5. Veszprém
  6. Zugló
  7. Erzsébetváros 4
  8. Gelse
  9. Budapest
  10. Csopak
Tartalék Csapat: Belváros 1