2017 évi NUB. Csapat Döntő résztvevői

11.§.(4) Az országos csapatbajnokság döntőjébe bejutott csapatok tagjain csak a
legindokoltabb esetben lehet változtatni /1 fő/. A változtatás szándékáról a versenyt
megelőzően 48 órával korábban tájékoztatni kell a Szövetség főtitkárát.

1. Szolnok 1. /A Bartus István; B Oláh Imre; C Tóth Sándor/
2. Gyömrő /A Bolyos Gábor; B Levente József; C Futó Sándor/
3. Hercegszántó / A Vélin Marin; B Bjelik Csaba; C Vígh Béla/
4. Soltvadkert /A Muzslai Róbert; B Bartos Gábor; C Dudás János/
5. Kecskemét 1. /A Admik Ferenc; B Gyöngyösi Kálmán; C Makra Géza/
6. Szolnok 2. /A Szabó István; B Kókai Sándor; C Bozsányi Dezső/
7. Kecskemét 3. /A Pusztai Péter; B Dohi József; C Juhász János/
8. Debrecen 1. /A Nagy István; B Keksz Kálmán; C Török Imre/
9. Debrecen 2. /A Nagy Ferenc; B Péli István; C Dr. Tarsoly Zoltán/
10. Nyíri Fészek 1. /A Pápai László; B Gulyás István; C Soós Bálint/
11. Ulti-Sokk /A Mészáros Károly; B Dienes János; C Kovács Zoltán/
12. Nyíri Fészek 2. /A Szász István; B Rehó Lajos; C Máté János/
13. Tiszabercel 1. /A Hajnal András; B Száraz László; C ifj. Hajnal András/
14. BA-JA-NAGY /A Nagy Béla; B Jakab Zsolt; C Bacskai Gyula/
15. Gelse /A Tischner Sándor; B Tislér Árpád; C Holbok Ferenc/
16. Dombóvár /A Száz Ferenc; B Ottó Ádám; C Németh Tibor/
17. Keszthely /A Huppán András; B Lekics László; C Tompos István/
18. Nemesapáti-Csács /A Bálizs Tamás; B Konczik János; C Sipos László/
19. Tapolca /A Dr. Bölcsházy András; B Dr. Matusz György; C Somogyi Imre/
20. Balatonederics /A Molnár János; B Szabó Zoltán; C Tál István/
21. Veszprém /A Trencsényi Géza; B Szendrey Gábor; C Czigler János/
Tartalék Csapat: Szeged 2. /A Bágyi Imre; B Varga Pál; C Kenderesi Ferenc/

PIATNIK Nemzeti Ulti Bajnokság 2017 – Csapat Selejtező Kecskemét – Végeredmény

1.  SZOLNOK 1 64p +452ft
BARTUS ISTVÁN, OLÁH IMRE, TÓTH SÁNDOR
2.  GYÖMRŐ 58p +403ft
BOLYOS GÁBOR, LEVENTE JÓZSEF, FUTÓ SÁNDOR
3.  HERCEGSZÁNTÓ 55p +202ft
VÉLIN MARIN, BJELIK CSABA, VIGH BÉLA
4.  SOLTVADKERT 54p +231ft
MUZSLAI RÓBERT, BARTOS GÁBOR, DUDÁS JÁNOS
5.  KECSKEMÉT 1 54p -29ft
ADMIK FERENC, GYÖNGYÖSI KÁLMÁN, MAKRA GÉZA
6.  SZOLNOK 2 53p +96ft
SZABÓ ISTVÁN, KÓKAI SÁNDOR, BOZSÁNYI DEZSŐ
7.  KECSKEMÉT 3 51p +142ft
PUSZTAI PÉTER, DOHI JÓZSF, JUHÁSZ JÁNOS
8.  SZEGED 2 51p +49ft
BÁGYI IMRE, VARGA PÁL, KENDERESI FERENC
9.  KECSKEMÉT 2 50p +132ft
VIRÁG LÁSZLÓ, GÖNCZI JÓZSEF, OSZLÁNSZKI PÉTER
10.  MUOE 3 43p -183ft
TÓTH JÓZSEF, BÍRÓ JUDIT, BORBÉLY IMRE
11.  SZEGED 1 43p -280ft
BERECZ FERENC, MATAISZ ISTVÁN, SZÖGI ATTILA
12.  MUOE 2 40p -120ft
ÚJVÁINÉ MARIKA, TAKÁTS IMRE, GYARMATI ATTILA
13.  VÁSÁRHELY 40p -241ft
SZÉL JÁNOS, SÁFRÁN ISTVÁN, RÁKOS KÁROLY
14.  KECSKEMÉT 4 37p -178ft
MÜLLER ICA, BERA MIKLÓS, RESÁN MIHÁLY
15.  MUOE 1 27p -676ft
HAJDÚ KÁROLY, ÉBERLING JÓZSEF, SZABÓ LÁSZLÓ

Egy kattintás ide a folytatáshoz….

PIATNIK Nemzeti Ulti Bajnokság – Csapatverseny Selejtező Tiszabercel – Végeredmény

1.  Debrecen I 69p +409ft
Nagy István, Keksz Kálmán, Török Imre
2.  Debrecen II. 57p +258ft
Nagy Ferenc, Péli István, Dr. Tarsoly Zoltán
3.  Nyíri Fészek I. 55p +216ft
Pápai László, Gulyás István, Soós Bálint
4.  Ulti-Sokk 53p +65ft
Mészáros Károly, Dienes János, Kovács Zoltán
5.  Nyíri Fészek II. 53p -128ft
Szász István, Rehó Lajos, Máté János
6.  Tiszabercel I. 52p -138ft
Hajnal András, Száraz László, ifj. Hajnal András
7.  BA-JA-NAGY 50p +59ft
Nagy Béla, Jakab Zsolt, Bacskai Gyula
8.  Fergeteges 49p +163ft
Bocz Árpád, Magyar Zoltán, Bakos Sándor
9.  Orosi-Ulteam 49p +135ft
Törő Szabolcs, Oláh Csaba, Gilányi Attila
10.  Ladikos 47p +123ft
Varga Ferenc, Zsíros Lajos, Oláh László
11.  Sárospatak 46p +238ft
Várszegi Szilárd, Gyöngyösi Géza, Kiss János
12.  PASSZ 41p -158ft
Pajic Zvezdan, Dr. Szabó Imre, Szeregnyi László
13.  Hófehérkék 40p -402ft
Tóth Károly, Stick Gyula, Krisztián András
14.  Gazd-Ászok 37p -491ft
Peley András, Juhász Sándor, Mészáros Lajos
15.  Tiszabercel II. 22p -349ft
Szántó András, Kozslai Péter, Veres László

Egy kattintás ide a folytatáshoz….

PIATNIK Nemzeti Ulti Bajnokság – Csapatverseny Selejtező a Felső-tiszai Régióban Tiszabercelen

A verseny rendezője: Tiszabercel Szabadidő Egyesület – Magyar Ulti Szövetség
A verseny ideje, helye: 2017. április 1. 9:00 – kb. 17:00 (regisztráció 8:30-tól 8:50-ig)
Idősek Háza /Víztorony mellett/ – Tiszabercel, Fő utca
A verseny résztvevői: Minden jelentkező, aki a Magyar Ulti Szövetség általános szabályaival tisztában van, a verseny szabályait elfogadja, illetve részvételi szándékát a Csapatának nevével együtt jelzi. Egy kattintás ide a folytatáshoz….

PIATNIK Nemzeti Ulti Bajnokság 2017 – Csapat Selejtező Kecskemét

A verseny lebonyolítója: Kecskeméti Hírös Ultiklub– Magyar Ulti Szövetség 
A verseny ideje: 2017. április. 01. 9:00 – kb. 17:00 (regisztráció 8:30-tól 9.00-ig)

A verseny helyszíne: Hotel Három Gúnár   – Kecskemét  Batthyány u.
A verseny résztvevői: Minden olyan 3 fős csapat, akinek tagjai tisztában vannak a Magyar Ulti Szövetség 2017.évi  általános szabályaival és a  verseny szabályait elfogadják.
Egy kattintás ide a folytatáshoz….

PIATNIK Nemzeti Ulti Bajnokság – Csapatverseny Döntő – Budapest

Verseny rendezője: Magyar Ultisok Országos Egyesülete- Magyar Ultiszövetség.
Verseny helyszíne: Budapest VII.ker. Kéthly Anna tér 1.
Verseny kezdési időpontja: 2016. október 08. 9 óra
Nevezni 2016. október 6-án 20 óráig lehet Farkas Gyulánál /+36 209817826 / e-mail: farkas.gyula6@chello.hu
Nevezéskor meg kell adni a csapat nevét, illetve a csapattagok neveit,abban a sorrendben amit csapaton belül elfoglalnak a versenyen.
Probléma,vagy felvilágosítás kérése esetén hívható még Muzslai Róbert a +36 302130835-ös telefonszámon.

Szerencsejáték Service Nonprofit KFT által támogatott verseny

Közlemény

Az október 8-án Budapesten sorra kerülő NUB Csapat döntőbe a következő csapatok jutottak be:

Dunántúli Régió:

  1. MUOE Zalaegerszeg
  2. MUOE Veszprém
  3. MUOE Balatonederics
  4. MUOE Veszprém-Cholnoky
  5. MUOE Nemesapáti-Csács
  6. MUOE Keszthely
  7. MUOE Herend
  8. MUOE Zalaegerszeg-Belváros
  9. MUOE Gelse

Felső Tiszai-régió:

  1. Ulti-Sokk
  2. MUOE Debrecen I.
  3. MUOE Debrecen II.
  4. BA.SZA. Kisvárda
  5. Fergeteges
  6. Sárospatak II.

Duna-Tisza Közi-régió:

  1. MUOE Erzsébetváros I.
  2. Gyömrő
  3. MUOE Ferencváros
  4. Szeged II.
  5. MUOE Zugló
  6. Szeged I.

Tartalék csapat: Újszeged

Gyöngyösi Géza főtitkár

PIATNIK Nemzeti Ulti Bajnokság – Csapatverseny Selejtező – Dunántúli régió – Balatonederics – Végeredmény

Csapat neve Pont Ft
1 MUOE Zalaegerszeg 76 967
2 MUOE Veszprém 62 257
3 MUOE Balatonederics 62 247
4 MUOE Veszprém-Cholnoky 60 359
5 MUOE Nemesapáti-Csács 54 301
6 MUOE Keszthely 53 17
7 MUOE Herend 48 -13
8 MUOE Zalaegerszeg-Belváros 46 -216
9 MUOE Gelse 45 204
10 MUOE Szent-Óvár 45 -79
11 MUOE Becehegy 44 30
12 MUOE Zalaegerszeg-Kertváros 44 -200
13 MUOE Nimród 42 -251
14 MUOE Sármellék 40 -211
15 MUOE Bánokszentgyörgy 39 -25
16 MUOE Böhönye 37 -267
17 MUOE Nagykanizsa 31 -484
18 MUOE Csopak 28 -279

Egy kattintás ide a folytatáshoz….

PIATNIK Nemzeti Ulti Bajnokság – Csapatverseny Selejtező – Duna-Tisza közi régió – Szeged – Végeredmény

20160806_17352320160806_17362320160806_173715

1 MUOE Erzsébetváros 1. 69p +448ft
Tóth József, Takáts Imre, Borbély Imre
2 Gyömrő 57.7p +330ft
Fábián Béla, Bolyos Gábor, Bartos László
3 MUOE Ferencváros 54.7p +455ft
Dóka Ferenc, Selmeczi András, Barati István
4 Szeged II. 51p -28ft
Fazekas József, Szögi Attila, Berecz Ferenc
5 MUOE Zugló 50.3p -9ft
Leiner Rudolf, Lakos Tibor, Hetényi Gábor
6 Szeged I. 46p -126ft
Bágyi Imre, Varga Pál, Kenderesi Ferenc
7 Újszeged 44.7p -224ft
Bjelik Csaba, Jaksa János, Mataisz István
8 Hercegszántó 44p -178ft
Zeller József, Kordé József, Vélin Marin
9 MUOE Erzsébetváros 2. 43.7p +83ft
Orzó Péter, Éberling József, Szabó László
10 Vásárhely 43.7p -88ft
Szél János, Sáfrán István, Rákos Károly
11 Makó 41.3p -110ft
Gál Sándor, Makra Zsolt, Perec István
12 MUOE Soltvadkert 39.3p -360ft
Muzslai Róbert, Solti István, Bartos Gábor
13 MUOE Erzsébetváros 3. 38.7p -193ft
Vitéz Gábor, Hajdú Károly, Gergely Lajos

Egy kattintás ide a folytatáshoz….