Keleti Régió PIATNIK Nemzeti Ulti Bajnokság 2019. IV. forduló Nyíregyháza

A verseny rendezője: Nyíregyházi Nyíri Fészek Ulti Egyesület – Magyar Ultiszövetség

A verseny ideje: 2019. május 18. 9:00 – kb. 16:00 (regisztráció 8:20-tól 8:50-ig)

A verseny helye: Nyíri Fészek Étterem /Nyíregyháza Rákóczi u.26./

A verseny résztvevői: Minden jelentkező, aki a Magyar Ultiszövetség által regisztráltak és 2019-re érvényes versenyengedéllyel rendelkeznek. Egy kattintás ide a folytatáshoz….

PIATNIK Nemzeti Ulti Bajnokság 2019. I. forduló Debrecen

A verseny rendezője: Debreceni Ulti Egyesület – Magyar Ulti Szövetség

A verseny ideje: 2019. március 2. 9:30 – kb. 17:00 (regisztráció 8,30-tól 9:20-ig)

A verseny helye: Debrecen, Platán Hotel, 4030. Debrecen Somlyai u. 10. Megközelítés a Vasútállomástól a 44 jelű autóbusszal. Kocsival a Mikepércsi útról balra kell kanyarodni, a reptérrel szemben.

A verseny résztvevői: Minden jelentkező, aki a Magyar Ulti Szövetség által regisztráltak és 2019-re érvényes versenyengedéllyel rendelkeznek. Egy kattintás ide a folytatáshoz….

MAUSZ Nemzeti Ulti Bajnokság I. selejtezője /Keleti – Déli – Nyugati régiókban/

Március 02án (szombat) 9 óra 30 perc kezdéssel
Nevezés zárása: 9 óra 15 perc

Keleti régió: Debrecen, Somlyai u.10. Hotel Platán
helyi szervező: Nagy István (06-30-6-38-25-50) e-mail: pista625@gmail.com

Déli régió: Monor, Kiss Ernő u. 3. Sport étterem
helyi szervező: Horváthné Editke (06-30-6-59-81-03) e-mail: edo9@citromail.hu

Nyugati régió: Budapest, VII. Kéthly Anna tér 1. Metropolitan étterem
helyi szervező: Borbély Imre (06-20-9-222-437) e-mail: imre.borbely@comunique.hu

Részvétel: A verseny engedélyhosszabbítás és regisztráció köteles !
Ennek teljes összege: 1000.- és 1.500.-
Új versenyzői engedélyt is a helyszínen kell kiváltani egy kérelmező nyilatkozat kitöltésével!

Egy kattintás ide a folytatáshoz….

Egyenes ágon az elődöntőbe – Debrecen

Február. 23 – én (SZOMBAT) 9 óra 30 perc kezdéssel
Regisztráció: 9:00-tól 9:30-ig
Helyszín: Platán Hotel Debrecen, Somlyai u. 10. (a reptérrel szemben)

MAUSZ által életre hívott verseny megnevezése:  Egyenes ágon az elődöntőbe
(Verseny lényege: az 1 – 2. helyezett mentesül a középdöntők részvétele alól, és mint egyesületi tagként majd csak az elődöntő sorozatában kelljen folytatnia a versengést az Országos bajnoki címért.)  Egy kattintás ide a folytatáshoz….

Sport Ulti Nemzeti Bajnokság elődöntő

A verseny célja:A Sport Ulti népszerűsítése, a döntőbe jutás eldöntése, Sport Ulti mesterpontok szerzése.

A verseny ideje és helye:2019.02.16 9:00 Kisvárda, Rózsakő étterem. (Vasút Állomással szemben)

A verseny rendezője:A Magyar Ultiszövetség és a Kisvárdai Ulti Club.

A versenybizottság elnöke: Dr. Szabó Imre, titkár : Szeregnyi László

A verseny résztvevői: Azok a versenyzők, akik rendelkeznek a MAUSZ versenyengedélyével. Ez a versenyengedély a helyszínen is kiváltható, illetve meghosszabbítható. Egy kattintás ide a folytatáshoz….

PIATNIK Nemzeti Ultibajnokság 2018 – Csapatverseny II. Selejtező – Végeredmény

          I. forduló   II. forduló Összesen  
HELYEZÉS Csapat   Játékos   Pont Ft Pont Ft Pont Ft
1 Sárospatak 1 A) Várszegi Szilárd 24.7 333 25.7 34 50.4 367
    B) Kis János   17.3 88 20.7 79 38 167
    C) Gyöngyösi Géza 18 36 21 110 39 146
      Összesen   60 457 67.4 223 127.4 680
2 Debrecen 1 A) Nagy István 20 16 21.3 179 41.3 195
    B) Keksz Kálmán 19.3 -60 28.7 261 48 201
    C) Török Imre 21.1 86 14 -56 35.1 30
      Összesen   60.4 42 64 384 124.4 426
10 Nyíri Fészek 1. A) Pápai László 10 -217 19.7 61 29.7 -156
    B) Gulyás Itván Stick Gyula 12 -49 5.3 -241 17.3 -290
    C) Soós Bálint 20 173 18 174 38 347
      Összesen   42 -93 43 -6 85 -99
8 Nyíri Fészek 2. A) Máté János 14 12 11 -104 25 -92
    B) Rehó Lajos 14.7 -40 20 57 34.7 17
    C) Stick Gyula Szász István 14.7 -180 16 -32 30.7 -212
      Összesen   43.4 -208 47 -79 90.4 -287
9 Nyíri Fészek 3 A) Harascsák Ferenc 12.6 31 18.3 5 30.9 36
    B) Dalanics György 15.4 91 16.7 161 32.1 252
    C) Balogh Gyula 17.6 158 7.3 -225 24.9 -67
      Összesen   45.6 280 42.3 -59 87.9 221
14 Oros Team A) Gilányi Attila 11.3 -105 0 0 11.3 -105
    B) Törő Szabolcs 11.3 -97 0 0 11.3 -97
    C) Oláh Csaba 13.7 -71 0 0 13.7 -71
      Összesen   36.3 -273 0 0 36.3 -273
4 Fergeteges A) Bocz Árpád 15.4 2 22.7 106 38.1 108
    B) Bakos Sándor 20 41 13.3 -64 33.3 -23
    C) Magyar Zoltán 12 -27 20 -15 32 -42
      Összesen   47.4 16 56 27 103.4 43
12 Nyíri Vegyes A) Pajic Zvezdan 17.3 68 10.7 -256 28 -188
    B) Tóth Károly 12.6 -54 7.3 -249 19.9 -303
    C) Rákosi Jenő 13.7 -39 11.3 -142 25 -181
      Összesen   43.6 -25 29.3 -647 72.9 -672
6 Kisvárda Ultisok A) Mészáros Károly 18.7 73 18 225 36.7 298
    B) Kovács Zoltán 12.7 -25 13.7 -27 26.4 -52
    C) Szabó Bertalan Dienes János 20.6 79 17.3 55 37.9 134
      Összesen   52 127 49 253 101 380
7 Debrecen 2 A) Papp Sándor 18 -32 6.7 -222 24.7 -254
    B) Zoltainé Mártika 22.7 145 12 -174 34.7 -29
    C) Nagy Ferenc 10.7 -109 23.3 225 34 116
      Összesen   51.4 4 42 -171 93.4 -167
3 Tiszabercel 1 A) Varga Ferenc 18 14 16 19 34 33
    B) Oláh László 16.6 2 18 26 34.6 28
    C) Száraz László 18 63 20.7 132 38.7 195
      Összesen   52.6 79 54.7 177 107.3 256
11 Tiszabercel 2 A) Gégény Tamás 8 -346 11.3 -101 19.3 -447
    B) Hajnal András 14.7 -107 14 1 28.7 -106
    C) Ifj. Hajnal András Juhász Sándor 19.3 70 15.3 -38 34.6 32
      Összesen   42 -383 40.6 -138 82.6 -521
5 Debrecen 3 A) Kondor Gábor Péli István 20 181 22 106 42 287
    B) Ladányi Zoltán Berki János 18.7 66 10.7 2 29.4 68
    C) Madarász György 8.6 -234 23.3 209 31.9 -25
      Összesen   47.3 13 56 317 103.3 330
13 Gazd Ászok A) Erdey Ferenc     12 -126 12 -126
    B) Juhász Sándor     15.3 -38 15.3 -38
    C) Pelley András     11.3 -109 11.3 -109
        Összesen     38.6 -273 38.6 -273

PIATNIK Nemzeti Ulti Bajnokság – Csapatverseny I. Selejtező a Felső-tiszai Régió – Debrecen – Végeredmény

1 Debrecen 1 60.4 42 Ft
2 Sárospatak 1 60.0 457 Ft
3 Tiszabercel 1 52.6 79 Ft
4 Kisvárda Ultisok 52.0 127 Ft
5 Debrecen 2 51.4 4 Ft
6 Fergeteges 47.4 16 Ft
7 Debrecen 3 47.3 13 Ft
8 Nyíri Fészek 3 45.6 280 Ft
9 Nyíri Vegyes 43.6 -25 Ft
10 Nyíri Fészek 2. 43.4 -208 Ft
11 Nyíri Fészek 1. 42.0 -93 Ft
12 Tiszabercel 2 42.0 -383 Ft
13 Oros Team 36.3 -273 Ft

Egy kattintás ide a folytatáshoz….