Piatnik Nemzeti Ulti Bajnokság – Csapatverseny Döntő – Budapest

A verseny rendezője: Magyar Ultisok Országos Egyesülete – Magyar Ultiszövetség
A verseny helyszíne: Budapest. VII. ker. Kéthly Anna tér 1. /Metropolitán étterem/
A verseny kezdési időpontja: 2017. október 7. 9.00 óra
A verseny lebonyolítása: A MAUSZ 2017 évi Verseny Szabályzatának megfelelően, a
csapatok körmérkőzéses rendszerben, 10 forduló, 12 leosztással játszanak.
Regisztrációs díj: 3000,-Ft/fő, amely magába foglalja az ebéd árát is.
Nevezni 2017. október 5-én 20 óráig lehet Farkas Gyulánál 20/981 7826 telefonon vagy e-mail: farkas.gyula6@chello.hu címen.
A döntőbe jutott csapatok játékos sorrendjében történő változásról Gyöngyösi Géza főtitkárt írásban értesíteni kell október 5-én 20 óráig.
Probléma, vagy felvilágosítás kérése esetén hívható Muzslai Róbert a 30/ 213 0835
telefonszámon.

Egy kattintás ide a folytatáshoz….

NEMZETI ULTI BAJNOKSÁG EGYÉNI ORSZÁGOS DÖNTŐ – Végeredmény

  Név Egyesület Pont Ft
1 Nagy István Debreceni UT 32 232Ft
2 Bolyos Gábor Gyömrői SE 26 275Ft
3 Dudás János MUOE 26 123Ft
4 Bacskai Gyula Kisvárdai KE 26 71Ft
5 Manga Attila 2SzE Szeged 25 161Ft
6 Gulyás István Nyíri Fészek 24 157Ft
7 Muzslai Róbert MUOE 24 62Ft
8 Száraz László Tiszaberceli SzE 22 30Ft
9 Sánta József Nyíri Fészek 20 109Ft
10 Nagy Béla Kisvárdai KE 20 5Ft
11 Virág László Hírös UK 20 -22Ft
12 Várszegi Szilárd Sárospataki UE 19 -94Ft
13 Orzó Péter MUOE 18 -42Ft
14 Fábián Béla Gyömrői SE 18 -83Ft
15 Kiss János I. Sárospataki UE 17 -84Ft
16 Szalay Tibor Hírös UK 17 -105Ft
17 Mészáros Lajos Tiszaberceli SzE 16 -181Ft
18 Kenderesi Ferenc 2SzE Szeged 14 -69Ft
19 Dienes János Kisvárdai KE 14 -214Ft
20 Szögi Attila 2SzE Szeged 12 -141Ft
21 Bocz Árpád Nyíri Fészek 10 -190Ft

NEMZETI ULTI BAJNOKSÁG EGYÉNI ORSZÁGOS DÖNTŐ

Rendező: Magyar Ulti Szövetség – Szegedi Szabadidős Ulti Egyesület
Időpont: 2017. szept. 23. 9:00-17:00
Regisztráció: 8:15-8:45

HelyszínSzeged, Olajbányász tér 1-3. Kékcsillag Étterem

A verseny résztvevői: az elődöntő eredménye alapján jogosult 21 versenyző /a 22, 23, versenyző tartalékként/. A nevek megtalálhatók a Magyar Ulti Szövetség honlapján a Pontlisták menüpont alatt: Nemzeti Ulti Bajnokság 2017.

Jelentkezési határidő2017.09.20. 23:00 óra – bereczfer@freemail.hu

A verseny lebonyolítása:10 forduló, 12 leosztás azaz  a Versenyszabályzat 2017. III. 10§(7) szerint: A döntőben minden játékos mindenkivel játszik. A döntő tartalékjainak listáját is meg kell határozni. Aki a meghatározott időpontig – jelentkezési határidő – nem nevez a döntőre, az elveszti a jogát a további részvételre, így a kieső(k) helyét a tartaléklistáról kell sorrendben feltölteni.

2017 évi NUB. Csapat Döntő résztvevői

11.§.(4) Az országos csapatbajnokság döntőjébe bejutott csapatok tagjain csak a
legindokoltabb esetben lehet változtatni /1 fő/. A változtatás szándékáról a versenyt
megelőzően 48 órával korábban tájékoztatni kell a Szövetség főtitkárát.

1. Szolnok 1. /A Bartus István; B Oláh Imre; C Tóth Sándor/
2. Gyömrő /A Bolyos Gábor; B Levente József; C Futó Sándor/
3. Hercegszántó / A Vélin Marin; B Bjelik Csaba; C Vígh Béla/
4. Soltvadkert /A Muzslai Róbert; B Bartos Gábor; C Dudás János/
5. Kecskemét 1. /A Admik Ferenc; B Gyöngyösi Kálmán; C Makra Géza/
6. Szolnok 2. /A Szabó István; B Kókai Sándor; C Bozsányi Dezső/
7. Kecskemét 3. /A Pusztai Péter; B Dohi József; C Juhász János/
8. Debrecen 1. /A Nagy István; B Keksz Kálmán; C Török Imre/
9. Debrecen 2. /A Nagy Ferenc; B Péli István; C Dr. Tarsoly Zoltán/
10. Nyíri Fészek 1. /A Pápai László; B Gulyás István; C Soós Bálint/
11. Ulti-Sokk /A Mészáros Károly; B Dienes János; C Kovács Zoltán/
12. Nyíri Fészek 2. /A Szász István; B Rehó Lajos; C Máté János/
13. Tiszabercel 1. /A Hajnal András; B Száraz László; C ifj. Hajnal András/
14. BA-JA-NAGY /A Nagy Béla; B Jakab Zsolt; C Bacskai Gyula/
15. Gelse /A Tischner Sándor; B Tislér Árpád; C Holbok Ferenc/
16. Dombóvár /A Száz Ferenc; B Ottó Ádám; C Németh Tibor/
17. Keszthely /A Huppán András; B Lekics László; C Tompos István/
18. Nemesapáti-Csács /A Bálizs Tamás; B Konczik János; C Sipos László/
19. Tapolca /A Dr. Bölcsházy András; B Dr. Matusz György; C Somogyi Imre/
20. Balatonederics /A Molnár János; B Szabó Zoltán; C Tál István/
21. Veszprém /A Trencsényi Géza; B Szendrey Gábor; C Czigler János/
Tartalék Csapat: Szeged 2. /A Bágyi Imre; B Varga Pál; C Kenderesi Ferenc/

Piatnik Nemzeti Ulti Bajnokság 2017 évi Társasági Ulti Országos Elődöntő

Rendező: Magyar Ulti Szövetség – Sárospataki Ultisok Baráti Köre
Időpont: szeptember 9./szombat/ 10.00 – 17.00
szeptember 10./vasárnap/ 8.00 – 15.30
Regisztráció: szeptember 9. 8.30 – 9.45
Helyszín: Zemplén Gyermek és Ifjúsági Tábor Hercegkút Petőfi u. 2. /lásd a
mellékelt térkép/ Térkép-1Térkép-2
A verseny résztvevői: Az a 60 fő, akik a selejtezőkben elért eredményeik alapján jogot szereztek az indulásra. link

Egy kattintás ide a folytatáshoz….

PIATNIK Nemzeti Ulti Bajnokság 2017. V. forduló Monor – Végeredmény

1. Pusztai Péter 27p +340ft +28Élő
2. Borbély Imre 24p +223ft +17Élő
3. Bolyos Gábor 24p +92ft +13Élő
4. Takáts Imre 24p +83ft +13Élő
5. Szalay Tibor 22p +204ft +19Élő
6. Hidvégi József 21p +275ft +10Élő

Egy kattintás ide a folytatáshoz….

PIATNIK Nemzeti Ulti Bajnokság 2017. V. forduló Kisvárda – Végeredmény

1. Várszegi Szilárd 27p +223ft +24Élő
2. Száraz László 24p +279ft +13Élő
3. Pajic Zvezdan 24p +109ft +19Élő
4. Kovács Zoltán 22.7p +147ft +16Élő
5. Gyöngyösi Géza 22p +99ft +9Élő
6. Dienes János 21.3p +158ft +13Élő

Egy kattintás ide a folytatáshoz….

PIATNIK Nemzeti Ulti Bajnokság 2017. V. forduló Monor

A verseny rendezője: Gyömrő SE Ulti Klub– Magyar Ultiszövetség
A verseny ideje: 2017. június 10. 9:00 – kb. 17:00
Regisztráció: 8:15-8:45-ig
Helyszíne: Vigadó Étterem, Monor, Kossuth L. u. 65-67.
Verseny résztvevői: Mindazon versenyzők, akik a Magyar Ultiszövetség által regisztráltak és 2017-re érvényes versenyengedéllyel rendelkeznek.  A versenyengedélyek hosszabbítására a helyszínen lehetőség van. Egy kattintás ide a folytatáshoz….