Magyar Ultiszövetség Társasági Ulti Elődöntőjének II. fordulója a Déli Régióban

A verseny rendezője: Szegedi Szabadidős Ulti Egyesület – Magyar Ultiszövetség

A verseny ideje, helye: 2020. szeptember 26. 9.30 – kb. 17.00 (regisztráció 8.45-tól 9.15-ig), Vár söröző, Szeged, Deák Ferenc utca 24-26. / Vár u. 4. (sarok épület)

A verseny résztvevői: a selejtezőkből bejutott és I. fordulóban résztvevő versenyzők Egy kattintás ide a folytatáshoz….

Magyar Ultiszövetség Társasági Ulti Elődöntőjének II. fordulója a Keleti Régióban

A verseny rendezője: Nyíregyházi Nyíri Fészek Ulti Egyesület  – Magyar Ultiszövetség

A verseny ideje, helye: 2020. szeptember 26. 9:00 – kb. 17:00
(regisztráció 8:30-tól 8:50-ig)
Nyíri Fészek Étterem /Nyíregyháza Rákóczi u.26./

A verseny résztvevői: a selejtezökből bejutott 31 veresnyző /a nevek a Honlapon megtalálhatók/ 
Egy kattintás ide a folytatáshoz….

Nemzeti Ultibajnokság I. elődöntő végerménye

Déli régió:

2020-09-12-KECSKEMET-TARS-I-ELODONTO-EREDMENY
Nyugati régió:
Elődöntő_Első forduló.
Elődöntő_Első forduló_Értékszám
Keleti régió:
Elődötö I. ford
Értékszám táblázat _2020_09_12

Magyar Ultiszövetség Társasági Ulti Elődötőjének I. fordulója a Keleti Régióban

A verseny rendezője: Debrecen VOKE Ulti Egyesület és a Magyar Ultiszövetség                   

A verseny ideje: 2020. szeptember 12. 9:00 – kb. 16:00 (regisztráció 8:20-tól 8:50-ig) 

A verseny helye:Debreceni Nagy Állomással szemben az AL CAPONE Sörözőben

A verseny résztvevői: a selejtezökből bejutott 31 veresnyző /a nevek a Honlapon megtalálhatók/  Egy kattintás ide a folytatáshoz….

Közlemény !

Az Elnökség mai napon megtartott rendkívüli – Járványveszély miatt összehívott – ülésén a következő döntés született: a bajnokság elődöntőit két fordulóra mérsékeljük, és az elődöntőbe jutott 99 versenyzőt régiókra bontva szétosztjuk. A nagyszámú személyes kontaktusok elkerülése érdekében.

Időpontok: Egy kattintás ide a folytatáshoz….

Döntőbe jutott Csapatok

Déli Régió:
  1. Dél -Alföld
  2. Szeged B
  3. Martfű
  4. Szeged A
  5. Szolnok
Keleti Régió:
  1. Debrecen 1
  2. Kisvárda 1
  3. Sárospatak 2
  4. Debrecen 2
  5. Fergeteges
  6. Nyirí 5
Nyugati Régió:
  1. Erzsébetváros 1
  2. Erzsébetváros 3
  3. Erzsébetváros 2
  4. Budatétény 1
  5. Veszprém
  6. Zugló
  7. Erzsébetváros 4
  8. Gelse
  9. Budapest
  10. Csopak
Tartalék Csapat: Belváros 1

Továbbjutók

Egyenesen az Elődötőből bejutottak:
Keleti Régió: Török Imre, Deák Zsolt
Déli Régió: Koch József, Bozsányi Dezső
Nyugati Régió: Sánta Ernő, Kulcsár Zoltán
Budapest: Vass Pál, Marton Béla
Továbbjutók
NUB 2020. Elődöntöbe jutottak Dél
NUB 2020. Elődöntőbe jutottak
NUB 2020. Elődöntöbe jutottak Nyugat