PIATNIK Nemzeti Ulti Bajnokság IV. forduló – Tiszabercel – Végeredmény

1. Dienes János (2075) [+18,86] 304 Ft 26 pont
2. Balogh Gyula (1985) [+24,26] 142 Ft 24 pont
3. Nagy István (2153) [+6,16] 197 Ft 22 pont
4. Hajnal András (2027) [+12,42] 193 Ft 22 pont
5. Molnár Mihály (2073) [+10,6] 191 Ft 22 pont
6. Várszegi Szilárd (2060) [+13,96] 169 Ft 22 pont

Egy kattintás ide a folytatáshoz….

PIATNIK Nemzeti Ulti Bajnokság IV. forduló – Tiszabercel

A verseny rendezője: Tiszabercel Szabadidő Egyesület – Magyar Ulti Szövetség
A verseny ideje, helye: 2015. május 9. 9:00 – kb. 17:00 (regisztráció 8:30-tól 8:50-ig)
Idősek Háza /Víztorony mellett/ – Tiszabercel, Fő utca
A verseny résztvevői: Minden jelentkező, aki a Magyar Ulti Szövetség által regisztráltak és 2015-re érvényes versenyengedéllyel rendelkeznek. Egy kattintás ide a folytatáshoz….

Máté András Emlékverseny

MEGHÍVÓ

Kedves Ultis Barátom!
Örömmel tájékoztatlak, hogy a Tiszaberceli Ulti bajnokság (hagyományos ulti) folytatódik!!!!

1
15. alkalommal rendezzük meg a versenyt, melyre szeretettel hívunk és várunk!
A verseny lebonyolításával annak kitalálójára és alapítójára emlékezik a Tiszaberceli Szabadidős Egyesület. Egy kattintás ide a folytatáshoz….

PIATNIK Nemzeti Ulti Bajnokság – Csapatverseny Selejtező – Felső-tiszai Régió Tiszabercel – Végeredmény

1. DH Szervíz Loki 423 Ft 63 pont
2. MEDINA 424 Ft 58 pont
3. Pétisó 287 Ft 57 pont
4. Kisvárdai Ászok 225 Ft 55 pont
5. Patak 1. 165 Ft 55 pont
6. Mátyás Király 88 Ft 53 pont
7. DH Szervíz Hajdú 172 Ft 48 pont
8. Patak 2. 37 Ft 48 pont
9. Tutajos -174 Ft 47 pont
10. Zenit 88 Ft 46 pont
11. Gazd-Ászok 41 Ft 46 pont
12. Ladikos -373 Ft 43 pont
13. Nyíri Fészek 1. -193 Ft 42 pont
14. Fergeteges -400 Ft 34 pont
15. Bercel Plusz -810 Ft 25 pont

Egy kattintás ide a folytatáshoz….

PIATNIK Nemzeti Ulti Bajnokság – Csapatverseny Selejtező a Felső-tiszai Régióban Tiszabercelen

A verseny rendezője: Tiszabercel Szabadidő Egyesület – Magyar Ulti Szövetség

A verseny ideje, helye: 2014. augusztus 2-án./szombaton/ 9:00 – kb. 17:00 (regisztráció 8:30-tól 8:50-ig)
Tiszabercel – Tisza part – Szívatyúház
A verseny résztvevői: Háromfős csapatok! Egy kattintás ide a folytatáshoz….

PIATNIK Nemzeti Ulti Bajnokság IV. forduló-Tiszabercel – Végeredmény

1. Várszegi Szilárd (2106) [+13,49] 309 Ft 30 pont
2. Bocz Árpád (2059) [+20,56] 197 Ft 29 pont
3. Keksz Kálmán (2131) [+6,93] 152 Ft 28 pont
4. Nagy István (2097) [+13,43] 85 Ft 28 pont
5. Kiss János (2006) [+24,74] 42 Ft 28 pont
6. Peley András (2004) [+29,74] 239 Ft 27 pont

Egy kattintás ide a folytatáshoz….

PIATNIK Nemzeti Ulti Bajnokság IV. forduló-Tiszabercel

A verseny rendezője: Tiszabercel Szabadidő Egyesület – Magyar Ulti Szövetség
A verseny ideje, helye: 2014. május 31. 9:00 – kb. 17:00 (regisztráció 8:30-tól 8:50-ig)
Idősek Háza /Víztorony mellett/ – Tiszabercel, Fő utca
A verseny résztvevői: Minden jelentkező, aki a Magyar Ulti Szövetség által regisztráltak és
2014-re érvényes versenyengedéllyel rendelkeznek. Egy kattintás ide a folytatáshoz….

Tisza- parti Ulti-party

 

A Tiszaberceli Szabadidő Egyesület a Kulturális és Turisztikai Napok keretében 2013. augusztus 3-án / szombaton/ ismét megrendezi a hagyományos  Tisza- parti Ulti-party csapatversenyt, amelyre három fős csapatok jelentkezését várjuk.
Jelentkezni Száraz Lászlónál a 06/20-358-6390-es telefonszámon, vagy a szmanci51@t-online.hu-n lehet augusztus 1-jén 24 óráig.
Regisztráció 8 órától, a verseny kezdete 9 ó, ebéd 13 ó. A versenyt váratlanul elhunyt játékostársunk, Stekli Gyula emlékének szenteljük.

CSAPATVERSENY

 

Duna-Tisza közi régió

 

Csapat neve 1. Játékos 2. Játékos 3. Játékos
1. VIPUNA Virág László Pusztai Péter Nagy Sándor
2. KESZŐBÁ Kenderesi Ferenc Szögi Attila Bárdos József
3. BUTÓSÁ Buzás János Tóth Sándor Sáfrán István
4. PSZV (Palack Szebb Versike) Pavelka János B.Kiss István Berecz Ferenc
5. MUOE 1. Solti István Piszmán Béla Beke Béla
6. MABJA Mataisz István Bjelik Csaba Jaksa János
7. SZÉRÁM Szél János Rákos Károly Mihály László
8. BÁFAVA Bágyi Imre Fazekas József Varga Pál
9. MAPLESZ Makra Zsolt Pleskó Lajos Sztakó Mihály

 

Csapat neve Pont Forint Helyezés
VIPUNA 45 177 1.
KESZŐBÁ 41 382 2.
MAPLESZ 39 -33 3.
MABJA 38 127 4.
BÁFAVA 35 9 5.
MUOE 1. 33 -109 6.
SZÉRÁM 32 -146 7.
BUTÓSÁ 31 -226 8.
PSZV (Palack Szebb Versike) 30 -181 9.

 

Pont Forint Helyezés
Virág László 18 227 1.
Solti István 18 163 2.
Bárdos József 16 324 3.
Bágyi Imre 16 155 4.
Pleskó Lajos 16 93 5.
Nagy Sándor 16 91 6.
Varga Pál 15 -8 7.
Sztakó Mihály 14 130 8.
Kenderesi Ferenc 14 77 9.
Bjelik Csaba 14 59 10.
Berecz Ferenc 14 47 11.
Tóth Sándor 14 28 12.
Mihály László 14 -21 13.
Mataisz István 12 75 14.
Szél János 12 58 15.
Jaksa János 12 -7 16.
Szögi Attila 11 -19 17.
Pusztai Péter 11 -141 18.
Pavelka János 10 -57 19.
Sáfrán István 9 -97 20.
Piszmán Béla 9 -129 21.
Makra Zsolt 9 -256 22.
Buzás János 8 -157 23.
Beke Béla 6 -143 24.
B.Kiss István 6 -171 25.
Rákos Károly 6 -183 26.
Fazekas József 4 -138 27.

Felső-Tiszai régió

1. Debreceni Hajdúk 577 Ft 86 pont
2. Debrecen DHS -144 Ft 77 pont
3. Fergeteges 581 Ft 76 pont
4. Debrecen MUOE 1. 395 Ft 72 pont
5. Sárospatak Nyugdíjas -173 Ft 67 pont
6. Nyíri Fészek -139 Ft 62 pont
7. Gazd-Ászok -320 Ft 58 pont
8. Kirúgottak 121 Ft 56 pont
9. Ladikos -239 Ft 53 pont
10. Amatőrök -659 Ft 53 pont

 

 

Egyéni helyezések
Fergeteges/3. Rehó Lajos (2000) [+29,18] 270 Ft 31 pont
Debreceni Hajdúk/2. Péli István (2000) [+24,57] 246 Ft 30 pont
Debrecen MUOE 1./1. Nagy István (2000) [+17,12] 305 Ft 28 pont
Debreceni Hajdúk/1. Kovács Sándor (2000) [+17,62] 172 Ft 28 pont
Debreceni Hajdúk/3. Dr. Tarsoly Zoltán (2000) [+8,36] 159 Ft 28 pont
Debrecen DHS/3. Rákosi Jenő (2000) [+19,74] -28 Ft 28 pont
Fergeteges/2. Bocz Árpád (2000) [+20,52] 342 Ft 27 pont
Debrecen MUOE 1./2. Török Imre (2000) [+12,13] 97 Ft 27 pont
Amatőrök/1. Gégény Tamás (1990) [+9,98] 48 Ft 26 pont
Sárospatak Nyugdíjas/3. Gyöngyösi Géza (2000) [+10,58] 10 Ft 26 pont
Debrecen DHS/2. Berki János (2000) [+7,65] -105 Ft 26 pont
Sárospatak Nyugdíjas/1. Szépréti László (2000) [+1,33] -22 Ft 25 pont
Kirúgottak/3. Oláh László (2000) [+4,98] 334 Ft 24 pont
Nyíri Fészek/3. Soós Bálint (2000) [+6,39] 68 Ft 24 pont
Nyíri Fészek/2. Pápai László (2000) [-2,86] 32 Ft 24 pont
Debrecen DHS/1. Ladányi Zoltán (2000) [+4,13] -11 Ft 23 pont
Gazd-Ászok/2. Hajnal András (2000) [-0,46] 0 Ft 22 pont
Ladikos/1. Stekli Gyula (2000) [-6,02] -23 Ft 22 pont
Ladikos/2. Varga Ferenc (2000) [-0,33] 23 Ft 21 pont
Fergeteges/1. Bakos Sándor (2000) [-9,13] -31 Ft 18 pont
Kirúgottak/1. Dienes János (2000) [-8,99] -93 Ft 18 pont
Gazd-Ászok/1. Molnár Mihály (2000) [-6,2] -106 Ft 18 pont
Gazd-Ászok/3. Száraz László (2000) [-17,26] -214 Ft 18 pont
Debrecen MUOE 1./3. Keksz Kálmán (2000) [-12,42] -7 Ft 17 pont
Sárospatak Nyugdíjas/2. Thury Gábor (2000) [-15,48] -161 Ft 16 pont
Kirúgottak/2. Nagy Béla (2000) [-21,07] -120 Ft 14 pont
Nyíri Fészek/1. Gulyás István (2000) [-19,89] -239 Ft 14 pont
Amatőrök/3. Kozslai Péter (1990) [-24,53] -353 Ft 14 pont
Amatőrök/2. Peley András (1990) [-24,72] -354 Ft 13 pont
Ladikos/3. Szántó András (2000) [-25,07] -239 Ft 10 pont