Versenykiírás a Sport Ulti Országos Döntőjére

A verseny ideje: 2010. 10. 09.  – 10: 45
Regisztráció:
9:45 – 10:30-ig.

Résztvevők: Azok a versenyzők, akik a két csoportban lebonyolított elő versenyeken csoportjukban az 1–5. helyen végeztek, valamint az 5 versenyző, akiknek az elért eredménye a versenykiírásban megfogalmazott és az elnökség által pontosított feltételek alapján továbbjutást eredményezett.

A verseny lebonyolítása: 5 asztalon, 5 forduló, fordulónként 12 leosztás.

Díjazás: A verseny 1-3. helyezettje kupát, az 1-6. helyezettek érmet – plakettet kapnak, a 7-15. helyen végző versenyzők emléklapot vehetnek át.

A versenyben 1-3. helyen végzők között bruttó 100 000 Ft pénzjutalom lesz kiosztva.

A versenybizottság:

Elnöke: Pavelka János, h: Vizi Béla
Szakmai vezető: Dr. Szabó Imre
Tagjai:  Karkusz István, Szeregnyi László

Kérem a versenybizottság tagjait, hogy akadályoztatás esetén azt 2010. 09. 30.-ig jelezzék Mészáros Károly MAUSZ elnöknél.

Nevezés: A döntőre külön nevezni nem kell, de 09. 30.-án 18,00-ig az egyesületek elnökeinek jelezniük kell versenyzőjük részvételi szándékát Vizi Béla Főtitkár felé.

A versenyen csak azok vehetnek részt, akiknek, illetve egyesületüknek a Szövetség felé nincs tartozásuk (tagsági díj, regisztrációs díj).

Nevezési díj: Nincs, a verseny rendezésével kapcsolatos költségeket a Szövetség fedezi.

Egyéb: A versenyzők étkezéséről (ebéd) a Szövetség gondoskodik. Igény esetén szállásról is gondoskodunk. Szállásigényt a Szövetség elnökénél kell jelezni 09. 30-ig a 06/20-555-7346-os telefonszámon, vagy az mkaroly49@freemail.hu e-mail címen.

A döntő résztvevői:

1.  Szépréti László – Sárospatak