2019. évi Sport Ulti Bajnokság Országos Döntő

A verseny célja: A Sport Ulti népszerűsítése, a győztesek és helyezések               eldöntése.
A verseny helye: 4600 Kisvárda, Simonyi út 2 sz. Party Ételbár és a Bessenyei             Gimnázium Díszterme.
A verseny ideje: 2019. 11.16.
A verseny programja:

8, 30 – 9, 00  Regisztráció.

9,00 A verseny megnyitása

Muzslai Róbert, MAUSZ Elnök,

Dr. Seszták Miklós, Országgyűlési Képviselő, Kormánymegbízott

Leleszi Tibor, Kisvárda város   Polgármestere, a verseny fővédnökei.

9, 20  A Rendezvény programjának  ismertetése

Gyöngyösi Géza MAUSZ Főtitkár és  Dr.Szabó Imre a verseny szakmai elnöke.

9, 30  A döntő kezdete.

13, 00 Ebéd.

16, 00 A verseny eredményhirdetése

Résztvevők: A Szövetség által meghirdetett (régiónként 2-2  selejtező) %-os eredmény alapján értékelt, versenyengedéllyel rendelkező, legjobb eredményt elért 21 versenyzője. A résztvevők külön oldalon közölve !

A döntő résztvevői

A versen lebonyolítása:

A verseny napon 7 asztalon, 7 fordulóban, fordulónként 9 leosztásban , 63 leosztást játszanak a versenyzők.

A Versenybizottság a döntő „A”, „B”, „C” vonalának összetételét a  2019.11.02.-ai minősítési Mester- pontszámok alapján állítja össze.

Versenybizottság:

Szakmai Elnök:  Dr. Szabó Imre

Osztó:                 Szeregnyi László

Osztó:                 Gyöngyösi Géza

Díjazás:

A verseny / döntő / minden résztvevője a szervezők által készített kitűzőt kap, melyen szerepel a versenyző neve, egyesülete, és értékszáma.

A döntő minden résztvevője emléklapot, és Kisvárda város ajándékát kapja.

Az 1 – 3 helyezettek díszes kupát vehetnek át.

Az 1 – 6 helyezettek érem díjazásban részesülnek.

Az 1 – 6 helyezettek oklevél – díjazásban, és a Szövetség Elnöksége által meghatározott elismerésben részesülnek /

A versenybizottság döntése alapján egyéni elismerésben részesül 3 fő versenyző / szponzorok, támogatók által felajánlott díjak. /

A verseny szervezéséért felelős:

MAUSZ elnöksége, Egyesületek, klubok vezetői, A versenyt szervező egyesület.

RendezőMAUSZ és a Kisvárdai Ulti Club.

Nevezés: Dr. Szabó Imrénél (imre.9.szabo@allianztanacsado.hu )

tel :06-30-36-46-300

Nevezési határidő: 2019. 11. 12.(18,00- óra)

A meghívás elfogadását, ill. a nevezést az Egyesületek, Klubok vezetői tegyék meg! Kérjük a tartalék versenyzőknél is jelezni a részvételi szándékot !( Vagy a visszalépést !)

Regisztrációsdíj:

3 500 Ft, ez tartalmazza a verseny és az étkezés ( hagymás zsíros kenyér, kétfogásos ebéd / díját is !)

Szállás

3.500 Ft/fő/éj, a Bessenyei Gimnázium Kollégiumában

Szállásigény jelzése: 2019. 11. 12.-ig Szeregnyi László    e-mail címén. (szeregnyilaszlo@gmail.com)

Kisvárda, 2019.11.06.