Egyenesen a közös Elődöntőbe – Keleti Régió Debrecen

A Keleti Régió 2018 február 03-án /szombaton/ bonyolítja le a MAUSZ által kiírt ulti versenyt. Szeretettel várunk minden ultizni szerető sporttársunkat. A verseny első két helyezettje jogot szerez arra, hogy a Magyar Ultiszövetség által 2018 október 06-ára kiírt Nemzeti Ulti Bajnokság /NUB/ közös elődöntőjének résztvevője legyen anélkül, hogy a kiírt selejtező versenyeken részt venne. A NUB döntőjét az októberi közös elődöntő 21 helyezettje játssza majd.
A verseny rendezője: Magyar Ulti Szövetség – DH. Szerviz Debrecen
A verseny helyszíne: Debrecen, PLATÁN HOTEL, Somlyai u. 10.
A verseny kezdési időpontja: 2018. február 03-án 10.00 /nevezni a helyszínen is lehet 9.45-ig/
A verseny résztvevői: Minden jelentkező, aki a Társasági Ulti szabályaival tisztában van és a Honlapon fennlévő Versenyszabályzatot elfogadja.
A verseny lebonyolítása: A verseny a MAUSZ 2018 évi Versenyszabályzata szerinti
lebonyolítási és pontozási rendje szerint történik / 8 játszma, játszmáként 15 leosztás/.
Regisztrációs díj: 4000.-Ft. amely tartalmazza a bőséges reggeli és ebéd árát.

Nagy István MAUSZ alelnök
tel: 06/30/6382550; email: pista625@gmail.com

2 thoughts on “Egyenesen a közös Elődöntőbe – Keleti Régió Debrecen

1. Ha a honlapon megtalálható a 2018-as Versenyszabályzat, akkor az kurvára el van rejtve. Bár ez nem csoda, ha a szövetség elnevezését sem tudják egymás után háromszor azonosan leírni. Minőség jeligére! 🙂

Hozzászólások lehetősége itt nem engedélyezett.