Nemzeti Sport Ulti Bajnokság 1. Selejtező Keleti Régió

Verseny ideje és helye: 2023. 02. 25. 9.00 óra
                  KISVÁRDA , PARTY ÉTELBÁR Simonyi út 1

Verseny rendezője: Kisvárdai Kulturális Egyesület Ulti Klubja és a Magyar Ultiszövetség

Versenyre nevezhetnek: Azok a versenyzők, akik rendelkeznek a MAUSZ verseny-engedélyével továbbá egyesületi tagsággal.

NEVEZÉSI HATÁRIDŐ: Legkésőbb 2023. február 23 csüt. 20 óra.

(Határidőn túli nevezés esetén lehetséges, hogy nem fogsz tudni játszani!) Ugyan is a mezőnynek hárommal oszthatónak kell lennie.

A nevezéseket az egyesületek vezetői koordinálják, és csak rajtuk keresztül lehetséges a nevezés.  Ők juttatják majd el a rendezők felé a jelentkezéseiteket.

Verseny lebonyolítása:

A Régióban két  elődöntőt rendezünk

A versenyeket 3-al osztható létszámú versenyzővel lehet lebonyolítani.
(A Szövetség döntése alapján amennyiben 2 fő előzetesen a megadott időpontig jelentkezik a selejtezőre, a szervezők a lehetőség szerint segítenek a hiányzó 1 fő megtalálásában. )

A fordulók száma: 5 , a leosztások száma 12: ( 60 leosztás)

Regisztrációs díj: 2.000.-ft/fő, mely tartalmazza a rendezés költségeit is.

Díjazás: A két verseny összesített eredménye után 1 – 3 helyezett (kupa), az elődöntők első hat helyezettje oklevelet kap

Az ebéd: 2.000.- Ft.

(A tradicionálisnak számító lilahagymás zsíros kenyér a délelőtt folyamán a rendelkezésetekre áll.)

Nevezés:

Rendező:  DR.SZABÓ IMRE: 06-30-36-46-300,  imre.9.szabo@gmail.com