Nemzeti Ulti Bajnokság 2012

Budapesti regionális selejtező

2. forduló

A verseny rendezője: Szegedi Szabadidős Ulti Egyesület

1. A verseny helyszíne és ideje: PICK Söröző és Étterem, Szeged, Felső Tisza-part 10.
A helyszín honlapja  itt

Térképes segédlet ide kattintva érhető el.

2012. március 31. szombat
Regisztráció: 8.15 – 8.45 óra között. Későbbi nevezéseket nem áll módunkban elfogadni, mert a versenyt 09:00-kor megkezdjük.

2. Verseny résztvevői: Mindazon versenyzők, akik a Magyar Ultiszövetség által regisztráltak és 2012-re érvényes versenyengedéllyel rendelkeznek. Lehetőség van a helyszínen kiváltani a versenyengedélyt a Szövetség által meghatározott díjért.          (1500 Ft/fő). Aki már rendelkezik versenyengedéllyel, de erre az évre még nem érvényesítette, az a verseny helyszínén pótolhatja. Díja: 750 Ft.

3. A verseny lebonyolítása: 10 fordulós, fordulónként 12 leosztással, Svájci rendszerben, a MaRabU Párosító program segítségével.
A versenyzők eredményeik alapján felkerülnek a Magyar Ultiszövetség értékszám alapú ranglistájára.

4. Tipp szállásra: Tímárház Panzió

Kérjük azokat a résztvevőket, akik bármilyen ok miatt egyedi ebédet kérnek, időben jelezzék ezt.

Előzetes nevezéseket fogadunk és további információkkal szolgálunk az alábbi elérhetőségeken: Pavelka János 06-30-459-9508, vagy pavelkajanos@gmail.com

Kérjük, hogy a nevezéseket lehetőleg március 28.-án 20 óráig jelezzétek.

A 2 SzE szervezői