Nemzeti Ulti Bajnokság 2012

Felső-Tiszavidéki Régió, Kisvárda

A verseny rendezője:

Kisvárdai Kulturális Egyesület Ulti Klubja
A verseny helyszíne és ideje:

Rózsakő Étterem

4600 Kisvárda Vasút út 8.

(A MÁV nagyállomásával szemben)
2012. április 14. szombat, kezdete: 9.00 órakor

Regisztráció: 8.30 – 9.00 óra között

Verseny résztvevői: Mindazon versenyzők, akik a Magyar Ultiszövetség által regisztráltak és 2012-re érvényes versenyengedéllyel rendelkeznek. Lehetőség van a helyszínen kiváltani a versenyengedélyt a Szövetség által meghatározott díjért.(1500 Ft/fő). Aki már rendelkezik versenyengedéllyel, de erre az évre még nem érvényesítette, az a verseny helyszínén pótolhatja. Díja: 750 Ft.

A verseny lebonyolítása: 10 fordulós, fordulónként 12 leosztással, Svájci rendszerben, a MaRabU Párosító program segítségével.
A versenyzők eredményeik alapján felkerülnek a Magyar Ultiszövetség értékszám alapú ranglistájára.
Jelentkezés: Előzetes nevezéseket fogadunk és további információkkal szolgálunk az alábbi elérhetőségeken: Szeregnyi László 70/ 452 0881, szerlac@freemail.hu, és

Dr. Szabó Imre 30/3646300, imre.9.szabo@tanacsado.allianz.hu e-mail címeken.

Nevezést lehetőleg április 12-én 20 óráig jelezzétek, köszönjük.

One thought on “Nemzeti Ulti Bajnokság 2012

Hozzászólások lehetősége itt nem engedélyezett.