Nemzeti Ulti Bajnokság Déli Régió 2023. Társasági Ulti selejtező IV.forduló

Regisztráció:   8.45  –  9.15-ig
A verseny helye:           Aba Novák Agora Kulturális Központ
Szolnok Hild J. tér 1.
A verseny résztvevői: Minden jelentkező, aki a Magyar Ultiszövetség által regisztrált és 2023-ra érvényes versenyengedéllyel rendelkeznek.
A verseny lebonyolítása:  7 fordulós fordulónként 15 leosztással, a MAUSZ számítógépes párosító programjának segítségével.

Költségek: A verseny regisztráció köteles, összege  2.500.- Ft, amely  magában foglalja a szokásos zsíroskenyeret lilahagymával. Az ebéd egyénileg megoldott a közelben található vendéglátó egységekben.

Díjak: A 1-3 helyezést elérő versenyzők kupát és érmeket kapnak, a 4-6 helyezést elérő versenyzők oklevél díjazásban részesülnek.

A versennyel kapcsolatos tájékoztatás: a Régióvezetőnél, Pusztai Péter 06-30- 927 2205-ös telefonszámon vagy a pupulti@gmail.com e-mail címen.

Minden sporttársnak kellemes kikapcsolódást és jó lapjárást kívánunk!