NUB. Társasági Ulti II. fordulója a Keleti Régióban

A verseny rendezője: Kisvárdai Kulturális Egyesület Ulti Klubja  – Magyar Ultiszövetség

A verseny ideje, helye: 2023. április 22. 9:00 – kb. 17:00 (regisztráció 8:30-tól )
Helyszín : Kisvárda Simonyi utca , Party Ételbár , A Bessenyei Gimnáziummal szemben

A verseny résztvevői: Minden jelentkező, aki a Magyar Ultiszövetség által regisztráltak és 2023-ra érvényes versenyengedéllyel rendelkeznek.

A verseny lebonyolítása: 7 fordulós fordulónként 15 leosztással, svájci rendszerben a    MAUSZ számítógépes párosító program segítségével.

Költségek: A verseny regisztrációs díja   2000. –Ft, az ebéd 2500.Ft/fő

A verseny ideje alatt korlátlan zsíros kenyér fogyasztást biztosítunk.

Kártyáról és egyéb szükséges eszközökről a szervezők gondoskodnak.

Díjak: A 1 – 3 helyezést elérő versenyző serleget, 1-6 helyezést elérő versenyzők a Szövetség  által felajánlott okleveleket kapják.

Jelentkezés: a szervezőnél. Dr.Szabó Imre 06-30-36-46-300- es telefonszámon, vagy  imre.9.szabo@gmail.com  e-mail címen.

2023. április 21-én (péntek)18.00-ig.                                                              A  csapatvezetőktől kérjük a neveket  megadni, hogy a versenyt időben eltudjuk kezdeni és befejezni.

Minden sporttársnak kellemes kikapcsolódást, és jó lapjárást kívánunk!

Dr.Szabó Imre Kisvárdai Ulti Klub