NUB Társasági ulti verseny, 2010. szeptember 18., Makó

Nemzeti Ulti Bajnokság 2010  – 5. forduló – Budapesti regionális selejtező – Makó

1. A verseny rendezője: Szegedi Szabadidős Ultiegyesület
2. A verseny helyszíne és ideje:
Korona Étterem – Makó, Széchenyi tér 50.
2010. szeptember 18. szombat, kezdete: 9 órakor
Regisztráció: 8.15 – 8.45 óra között

Verseny résztvevői:

Minden jelentkező, aki a Magyar Ultiszövetség játékszabályait és versenyszabályait ismeri és azokat elfogadja. A versenyen való részvétel feltétele a versenyengedély megléte. Versenyengedély a helyszínen is igényelhető.

A verseny lebonyolítása: 10 fordulós, fordulónként 12 leosztással, Svájci rendszerben, a MaRabU Párosító program segítségével.
A versenyzők eredményeik alapján felkerülnek a Magyar Ultiszövetség értékszám alapú ranglistájára.

Költségek: Nevezési díj: 1200 Ft; étkezési költségek: 1500 Ft.
Az étkezési költség magában foglalja a zsíros kenyeret lilahagymával, valamint az ebédet.

Kérjük azokat a résztvevőket, akik esetleg vegetáriánus, liszt érzékenység, stb., stb. miatt diétás ebédet kérnek szeptember 16.-ig jelezzék kérésüket.

Jelentkezés: Előzetes nevezéseket fogadunk és további információkkal szolgálunk az alábbi elérhetőségeken:
Pavelka János 06-30-459-9508, vagy pavelkajanos@gmail.com
Nevezést lehetőleg szeptember 17.-én 20 óráig jelezzétek, köszönjük.
Szegedi Szabadidős Ultiegyesület