PIATNIK-NUB – 2016 TÁRSASÁGI ULTI ORSZÁGOS ELŐDÖNTŐ

Rendező:  Magyar Ulti Szövetség – Hírös Ulti Klub Kecskemét
Időpont: 2016. szeptember 10. 9:00-17:00
szeptember 11. 08:00-15:30
Regisztráció: 8:15-8:45 (számítunk a pontos érkezésre)
Helyszín: Hotel Három Gúnár Kecskemét, Batthyány u. 1-7.
A verseny résztvevői: Az a 60 fő, akik a selejtezőkben elért eredményeik alapján jogot szereztek az indulásra.
A verseny lebonyolítása: az érvényben lévő MAUSZ 2016. évi verseny-szabályzata alapján, 2 x 8 fordulóban, fordulónként 15 leosztással, Svájci rendszerben. Folytatás

PIATNIK Nemzeti Ulti Bajnokság SPORTULTI selejtező – ÉSZAK-ALFÖLDI régió

A verseny rendezője: Kisvárdai Kulturális Egyesület – Magyar Ulti Szövetség
A verseny ideje, helye: 2016. augusztus 27. 9 óra,
4600 Kisvárda, Iskola tér 2 sz. Bessenyei György Gimnázium Ebédlője.
A verseny résztvevői: Minden jelentkező, aki a Magyar Ulti Szövetség által regisztrált és 2016-re érvényes versenyengedéllyel rendelkezik, illetve igazolását a verseny kezdetéig hitelesíti.
Résztvételi szándékot legkésőbb 2016.augusztus 24. 20 óráig kell jelezni.
Sport ulti versenyeket kizárólag hárommal osztható létszám esetén lehet rendezni, így a verseny 15 , 21 , 15+15= 30 , 15+21= 36 , 21+21= 42 fő jelentkezésével bonyolítható le. Folytatás

Közlemény

Az október 8-án Budapesten sorra kerülő NUB Csapat döntőbe a következő csapatok jutottak be:

Dunántúli Régió:

  1. MUOE Zalaegerszeg
  2. MUOE Veszprém
  3. MUOE Balatonederics
  4. MUOE Veszprém-Cholnoky
  5. MUOE Nemesapáti-Csács
  6. MUOE Keszthely
  7. MUOE Herend
  8. MUOE Zalaegerszeg-Belváros
  9. MUOE Gelse

Felső Tiszai-régió:

  1. Ulti-Sokk
  2. MUOE Debrecen I.
  3. MUOE Debrecen II.
  4. BA.SZA. Kisvárda
  5. Fergeteges
  6. Sárospatak II.

Duna-Tisza Közi-régió:

  1. MUOE Erzsébetváros I.
  2. Gyömrő
  3. MUOE Ferencváros
  4. Szeged II.
  5. MUOE Zugló
  6. Szeged I.

Tartalék csapat: Újszeged

Gyöngyösi Géza főtitkár

XVI. HÍRÖS ULTI KUPA – Kecskemét

A verseny ideje, helye:  2016. augusztus. 20. /szombat/ 9.00 – 17.00-ig
Három Gúnár Hotel Rendezvényház 6000, Kecskemét Festő u.
Regiszráció: 8.15 – 8.55-ig
A verseny résztvevői: Minden jelentkező aki szereti és tiszteli ezt a kártyajátékot,
aki a MAUSZ általános szabályaival tisztában van és a verseny szabályait elfogadja. Folytatás

PIATNIK Nemzeti Ulti Bajnokság – Csapatverseny Selejtező – Dunántúli régió – Balatonederics – Végeredmény

Csapat neve Pont Ft
1 MUOE Zalaegerszeg 76 967
2 MUOE Veszprém 62 257
3 MUOE Balatonederics 62 247
4 MUOE Veszprém-Cholnoky 60 359
5 MUOE Nemesapáti-Csács 54 301
6 MUOE Keszthely 53 17
7 MUOE Herend 48 -13
8 MUOE Zalaegerszeg-Belváros 46 -216
9 MUOE Gelse 45 204
10 MUOE Szent-Óvár 45 -79
11 MUOE Becehegy 44 30
12 MUOE Zalaegerszeg-Kertváros 44 -200
13 MUOE Nimród 42 -251
14 MUOE Sármellék 40 -211
15 MUOE Bánokszentgyörgy 39 -25
16 MUOE Böhönye 37 -267
17 MUOE Nagykanizsa 31 -484
18 MUOE Csopak 28 -279

Folytatás

PIATNIK Nemzeti Ulti Bajnokság – Csapatverseny Selejtező – Duna-Tisza közi régió – Szeged – Végeredmény

20160806_17352320160806_17362320160806_173715

1 MUOE Erzsébetváros 1. 69p +448ft
Tóth József, Takáts Imre, Borbély Imre
2 Gyömrő 57.7p +330ft
Fábián Béla, Bolyos Gábor, Bartos László
3 MUOE Ferencváros 54.7p +455ft
Dóka Ferenc, Selmeczi András, Barati István
4 Szeged II. 51p -28ft
Fazekas József, Szögi Attila, Berecz Ferenc
5 MUOE Zugló 50.3p -9ft
Leiner Rudolf, Lakos Tibor, Hetényi Gábor
6 Szeged I. 46p -126ft
Bágyi Imre, Varga Pál, Kenderesi Ferenc
7 Újszeged 44.7p -224ft
Bjelik Csaba, Jaksa János, Mataisz István
8 Hercegszántó 44p -178ft
Zeller József, Kordé József, Vélin Marin
9 MUOE Erzsébetváros 2. 43.7p +83ft
Orzó Péter, Éberling József, Szabó László
10 Vásárhely 43.7p -88ft
Szél János, Sáfrán István, Rákos Károly
11 Makó 41.3p -110ft
Gál Sándor, Makra Zsolt, Perec István
12 MUOE Soltvadkert 39.3p -360ft
Muzslai Róbert, Solti István, Bartos Gábor
13 MUOE Erzsébetváros 3. 38.7p -193ft
Vitéz Gábor, Hajdú Károly, Gergely Lajos

Folytatás

PIATNIK Nemzeti Ulti Bajnokság – Csapatverseny Selejtező – Felső-tiszai Régió – Tiszabercel – Végeredmény

DSCN0150

1 Ulti – Sokk 774 Ft 64 pont
2 MUOE Debrecen I. 421 Ft 62 pont
3 MUOE Debrecen II. -110 Ft 56 pont
4 BASZA 228 Ft 54 pont
5 Fergeteges 96 Ft 54 pont
6 Sárospatak II. -187 Ft 48 pont
7 Őszikék 135 Ft 46 pont
8 Sárospatak I. -100 Ft 44 pont
9 Ladikos -149 Ft 44 pont
10 Gazd – Ászok -467 Ft 37 pont
11 Zöldségek -346 Ft 35 pont
12 Nyíri Fészek I. -295 Ft 32 pont

Folytatás