NEMZETI ULTI BAJNOKSÁG EGYÉNI ORSZÁGOS DÖNTŐ – Végeredmény

  Név Egyesület Pont Ft
1 Nagy István Debreceni UT 32 232Ft
2 Bolyos Gábor Gyömrői SE 26 275Ft
3 Dudás János MUOE 26 123Ft
4 Bacskai Gyula Kisvárdai KE 26 71Ft
5 Manga Attila 2SzE Szeged 25 161Ft
6 Gulyás István Nyíri Fészek 24 157Ft
7 Muzslai Róbert MUOE 24 62Ft
8 Száraz László Tiszaberceli SzE 22 30Ft
9 Sánta József Nyíri Fészek 20 109Ft
10 Nagy Béla Kisvárdai KE 20 5Ft
11 Virág László Hírös UK 20 -22Ft
12 Várszegi Szilárd Sárospataki UE 19 -94Ft
13 Orzó Péter MUOE 18 -42Ft
14 Fábián Béla Gyömrői SE 18 -83Ft
15 Kiss János I. Sárospataki UE 17 -84Ft
16 Szalay Tibor Hírös UK 17 -105Ft
17 Mészáros Lajos Tiszaberceli SzE 16 -181Ft
18 Kenderesi Ferenc 2SzE Szeged 14 -69Ft
19 Dienes János Kisvárdai KE 14 -214Ft
20 Szögi Attila 2SzE Szeged 12 -141Ft
21 Bocz Árpád Nyíri Fészek 10 -190Ft

VIII. Sánta József Emlékverseny

2017. szeptember 30-án 9 órai kezdettel kerül megrendezésre a VIII. Sánta József
emlékverseny.

A verseny rendezője: Nyíri Fészek Ulti Egyesület Nyíregyháza
A verseny helye: Nyíri Fészek Étterem /Nyíregyháza Rákóczi u.26./
A verseny résztvevői: Minden jelentkező, aki a rablóulti általános szabályaival tisztában van, a verseny szabályait elfogadja és sportszerűen – Sánta József emlékének adózva- szeretne játszani. Részvételi szándékát legkésőbb 2017. szeptember 27.-én 20:00-ig jelzi. Egy kattintás ide a folytatáshoz….

MUOE Elődöntő Eredményei 2017

Az első 15 versenyző jutott az október 14-i döntőbe.

Helyezés Versenyző neve F.szam Pont Ft
1 Eged István 2 27.5 441
2 Magyar Róbert 2 27 374
3 Várszegi Szilárd 2 26 551
4 Podruzsik József 2 26 253
5 Varga István 2 25.5 472
6 Orzó Péter 2 25.5 123
7 Tislér Árpád 2 25 318
8 Muzslai Róbert 2 25 289
9 Dudás János 2 25 277
10 Lekics László 2 25 265
11 Madarász József 2 25 229
12 Leiner Rudolf 2 24 341
13 Srágli György 2 24 317
14 Nagy István 2 24 290
15 Koch József 2 24 208

Egy kattintás ide a folytatáshoz….

NEMZETI ULTI BAJNOKSÁG EGYÉNI ORSZÁGOS DÖNTŐ

Rendező: Magyar Ulti Szövetség – Szegedi Szabadidős Ulti Egyesület
Időpont: 2017. szept. 23. 9:00-17:00
Regisztráció: 8:15-8:45

HelyszínSzeged, Olajbányász tér 1-3. Kékcsillag Étterem

A verseny résztvevői: az elődöntő eredménye alapján jogosult 21 versenyző /a 22, 23, versenyző tartalékként/. A nevek megtalálhatók a Magyar Ulti Szövetség honlapján a Pontlisták menüpont alatt: Nemzeti Ulti Bajnokság 2017.

Jelentkezési határidő2017.09.20. 23:00 óra – bereczfer@freemail.hu

A verseny lebonyolítása:10 forduló, 12 leosztás azaz  a Versenyszabályzat 2017. III. 10§(7) szerint: A döntőben minden játékos mindenkivel játszik. A döntő tartalékjainak listáját is meg kell határozni. Aki a meghatározott időpontig – jelentkezési határidő – nem nevez a döntőre, az elveszti a jogát a további részvételre, így a kieső(k) helyét a tartaléklistáról kell sorrendben feltölteni.

Nemzeti Ulti Bajnokság Elődöntő – Végeredmény

A Sárospatakon kihirdetett végeredmény esetében a szervezők nem vették figyelembe a segédpontokat. Az eredmények újbóli összesítése után az alábbi sorrend alakult ki.

Helyezés Név Egyesület Pont Ft
1 Muzslai Róbert MUOE 44 390Ft
2 Fábián Béla Gyömrői SE 44 206Ft
3 Szalay Tibor Hírös UK 43 314Ft
4 Dienes János Kisvárdai KE 43 269Ft
5 Száraz László Tiszaberceli SzE 40 173Ft
6 Bolyos Gábor Gyömrői SE 40 153Ft
7 Futó Sándor Gyömrői SE 40 41Ft
8 Kiss János I. Sárospataki UE 38 228Ft
9 Dudás János MUOE 38 160Ft
10 Mészáros Lajos Tiszaberceli SzE 38 156Ft
11 Virág László Hírös UK 38 141Ft
12 Várszegi Szilárd Sárospataki UE 38 73Ft
13 Gulyás István Nyíri Fészek 38 64Ft
14 Kenderesi Ferenc 2SzE Szeged 38 -131Ft
15 Nagy Béla Kisvárdai KE 37 142Ft
16 Manga Attila 2SzE Szeged 37 63Ft
17 Orzó Péter MUOE 37 28Ft
18 Nagy István Debreceni UT 36 314Ft
19 Sánta József Nyíri Fészek 36 170Ft
20 Bocz Árpád Nyíri Fészek 36 139Ft
21 Szögi Attila 2SzE Szeged 36 117Ft

Egy kattintás ide a folytatáshoz….

„DE SZERETEK ULTIZNI!”

A Szolnoki Ulti Egyesület 2017. évben is megrendezi a VII. „DE SZERETEK ULTIZNI” versenyt, melyre tisztelettel meghívjuk az ULTI-t szerető sporttársakat.
A verseny időpontja: 2017. 09. 02. 09.00 – 16.00, regisztráció 08.20 – 08.50
A verseny helyszíne: Rákócziújfalu, Felszabadulás út 31. Művelődési Központ
A verseny lebonyolítása: 6×18 leosztás 3-2- 1 pontozással, MARABU sorsolással, 3-al nem osztható létszám esetén erőnyerővel
A verseny résztvevői: A versenyen bárki részt vehet, aki ismeri és elfogadja a rablóulti versenyszabályzatát Egy kattintás ide a folytatáshoz….

2017 évi NUB. Csapat Döntő résztvevői

11.§.(4) Az országos csapatbajnokság döntőjébe bejutott csapatok tagjain csak a
legindokoltabb esetben lehet változtatni /1 fő/. A változtatás szándékáról a versenyt
megelőzően 48 órával korábban tájékoztatni kell a Szövetség főtitkárát.

1. Szolnok 1. /A Bartus István; B Oláh Imre; C Tóth Sándor/
2. Gyömrő /A Bolyos Gábor; B Levente József; C Futó Sándor/
3. Hercegszántó / A Vélin Marin; B Bjelik Csaba; C Vígh Béla/
4. Soltvadkert /A Muzslai Róbert; B Bartos Gábor; C Dudás János/
5. Kecskemét 1. /A Admik Ferenc; B Gyöngyösi Kálmán; C Makra Géza/
6. Szolnok 2. /A Szabó István; B Kókai Sándor; C Bozsányi Dezső/
7. Kecskemét 3. /A Pusztai Péter; B Dohi József; C Juhász János/
8. Debrecen 1. /A Nagy István; B Keksz Kálmán; C Török Imre/
9. Debrecen 2. /A Nagy Ferenc; B Péli István; C Dr. Tarsoly Zoltán/
10. Nyíri Fészek 1. /A Pápai László; B Gulyás István; C Soós Bálint/
11. Ulti-Sokk /A Mészáros Károly; B Dienes János; C Kovács Zoltán/
12. Nyíri Fészek 2. /A Szász István; B Rehó Lajos; C Máté János/
13. Tiszabercel 1. /A Hajnal András; B Száraz László; C ifj. Hajnal András/
14. BA-JA-NAGY /A Nagy Béla; B Jakab Zsolt; C Bacskai Gyula/
15. Gelse /A Tischner Sándor; B Tislér Árpád; C Holbok Ferenc/
16. Dombóvár /A Száz Ferenc; B Ottó Ádám; C Németh Tibor/
17. Keszthely /A Huppán András; B Lekics László; C Tompos István/
18. Nemesapáti-Csács /A Bálizs Tamás; B Konczik János; C Sipos László/
19. Tapolca /A Dr. Bölcsházy András; B Dr. Matusz György; C Somogyi Imre/
20. Balatonederics /A Molnár János; B Szabó Zoltán; C Tál István/
21. Veszprém /A Trencsényi Géza; B Szendrey Gábor; C Czigler János/
Tartalék Csapat: Szeged 2. /A Bágyi Imre; B Varga Pál; C Kenderesi Ferenc/