2018 csapatbajnokság – döntőbe jutott csapatok

Pontszám szerinti sorrend
 
1 – Sárospatak 127.4 pont
 
2 – Debrecen 1 124.4
 
3 – Lőrinc 2 121
 
4 – Erzsébet 2 120
 
5 – Erzsébet 4 118
 
6 – Hírős 1 117
 
7 – Szolnok 116
 
8 – Budapest 116
 
9 – Belváros 1 114
 
10 –Zugló 2 111
 
11 – Kondoros 111
 
12 – Belváros 2 110
 
13 – Gelse 110
 
14 – Erzsébet 3 110
 
15 – Tiszabercel 1 107.3
 
16 – Lőrinc 1 107
 
17 – Zalaegerszeg 107
 
18 – Szeged 2 106
 
19 – Fergeteges 103.4
 
20 – Debrecen 3 103.3
 
21 – Kisvárda ultisok 101
 

Egy kattintás ide a folytatáshoz….

PIATNIK Nemzeti Ultibajnokság 2018 – Csapatverseny II. Selejtező – Végeredmény

          I. forduló   II. forduló Összesen  
HELYEZÉS Csapat   Játékos   Pont Ft Pont Ft Pont Ft
1 Sárospatak 1 A) Várszegi Szilárd 24.7 333 25.7 34 50.4 367
    B) Kis János   17.3 88 20.7 79 38 167
    C) Gyöngyösi Géza 18 36 21 110 39 146
      Összesen   60 457 67.4 223 127.4 680
2 Debrecen 1 A) Nagy István 20 16 21.3 179 41.3 195
    B) Keksz Kálmán 19.3 -60 28.7 261 48 201
    C) Török Imre 21.1 86 14 -56 35.1 30
      Összesen   60.4 42 64 384 124.4 426
10 Nyíri Fészek 1. A) Pápai László 10 -217 19.7 61 29.7 -156
    B) Gulyás Itván Stick Gyula 12 -49 5.3 -241 17.3 -290
    C) Soós Bálint 20 173 18 174 38 347
      Összesen   42 -93 43 -6 85 -99
8 Nyíri Fészek 2. A) Máté János 14 12 11 -104 25 -92
    B) Rehó Lajos 14.7 -40 20 57 34.7 17
    C) Stick Gyula Szász István 14.7 -180 16 -32 30.7 -212
      Összesen   43.4 -208 47 -79 90.4 -287
9 Nyíri Fészek 3 A) Harascsák Ferenc 12.6 31 18.3 5 30.9 36
    B) Dalanics György 15.4 91 16.7 161 32.1 252
    C) Balogh Gyula 17.6 158 7.3 -225 24.9 -67
      Összesen   45.6 280 42.3 -59 87.9 221
14 Oros Team A) Gilányi Attila 11.3 -105 0 0 11.3 -105
    B) Törő Szabolcs 11.3 -97 0 0 11.3 -97
    C) Oláh Csaba 13.7 -71 0 0 13.7 -71
      Összesen   36.3 -273 0 0 36.3 -273
4 Fergeteges A) Bocz Árpád 15.4 2 22.7 106 38.1 108
    B) Bakos Sándor 20 41 13.3 -64 33.3 -23
    C) Magyar Zoltán 12 -27 20 -15 32 -42
      Összesen   47.4 16 56 27 103.4 43
12 Nyíri Vegyes A) Pajic Zvezdan 17.3 68 10.7 -256 28 -188
    B) Tóth Károly 12.6 -54 7.3 -249 19.9 -303
    C) Rákosi Jenő 13.7 -39 11.3 -142 25 -181
      Összesen   43.6 -25 29.3 -647 72.9 -672
6 Kisvárda Ultisok A) Mészáros Károly 18.7 73 18 225 36.7 298
    B) Kovács Zoltán 12.7 -25 13.7 -27 26.4 -52
    C) Szabó Bertalan Dienes János 20.6 79 17.3 55 37.9 134
      Összesen   52 127 49 253 101 380
7 Debrecen 2 A) Papp Sándor 18 -32 6.7 -222 24.7 -254
    B) Zoltainé Mártika 22.7 145 12 -174 34.7 -29
    C) Nagy Ferenc 10.7 -109 23.3 225 34 116
      Összesen   51.4 4 42 -171 93.4 -167
3 Tiszabercel 1 A) Varga Ferenc 18 14 16 19 34 33
    B) Oláh László 16.6 2 18 26 34.6 28
    C) Száraz László 18 63 20.7 132 38.7 195
      Összesen   52.6 79 54.7 177 107.3 256
11 Tiszabercel 2 A) Gégény Tamás 8 -346 11.3 -101 19.3 -447
    B) Hajnal András 14.7 -107 14 1 28.7 -106
    C) Ifj. Hajnal András Juhász Sándor 19.3 70 15.3 -38 34.6 32
      Összesen   42 -383 40.6 -138 82.6 -521
5 Debrecen 3 A) Kondor Gábor Péli István 20 181 22 106 42 287
    B) Ladányi Zoltán Berki János 18.7 66 10.7 2 29.4 68
    C) Madarász György 8.6 -234 23.3 209 31.9 -25
      Összesen   47.3 13 56 317 103.3 330
13 Gazd Ászok A) Erdey Ferenc     12 -126 12 -126
    B) Juhász Sándor     15.3 -38 15.3 -38
    C) Pelley András     11.3 -109 11.3 -109
        Összesen     38.6 -273 38.6 -273

PIATNIK Nemzeti Ultibajnokság 2018 – Csapatverseny II. Selejtező Kecskemét – Végeredmény

1. SZOLNOK 1
BARTUS ISTVÁN, OLÁH IMRE, KÓKAI SÁNDOR
61p +462ft
2. HIROS 1
PUSZTAI PÉTER, JUHÁSZ JÁNOS, VIRÁG LÁSZLÓ
59p +374ft
3. KONDOROS
Bereczki András, Opauszki János, Opauszki György
57p +79ft
4. SZEGED 1
Kenderesi Ferenc, Bágyi Imre, Varga Pál
48p -144ft
5. SZEGED 2
SZÖGI ATTILA, TIMÁR LÁSZLÓ, Dr. Kákonyi Róbert
47p +90ft
6. GYÖMRŐ 1
FÁBIÁN BÉLA, HORVÁTHNÉ EDIT, TÓTH BÁLINT
46p -134ft
7. GYÖMRŐ 2
Szűrös György, Schwarczer László, Bakos János
44p -102ft
8. HIRÖS 2
Vélin Marin, Bjelik Csaba, Vig Béla
36p -306ft
9. VÁSÁRHELYI 2/3
Szél János, Rákos Károly, Csontos Zoltán
34p -319ft

Egy kattintás ide a folytatáshoz….

MAUSZ Csapatbajnokság Budapest – Nyugati Régió 2. fordulójának Csapat eredménye

Helyezés Csapat neve Pont Ft
1 Lőrinc 2 121 611
2 Erzsébet 2 120 779
3 Erzsébet 4 118 590
4 Budapest 116 394
5 Belváros 1 114 483
6 Zugló 2 111 16
7 Belváros 2 110 623
8 Gelse 110 501
9 Erzsébet 3 110 393
10 Lőrinc1 107 -24
11 Zalaegerszeg 107 -84
12 Herend 103 12
13 Dombóvár 2 101 112
14 Ferencváros 2 96 25
15 Veszprém 94 56
16 Ferencváros 1 89 -186
17 Zugló 1 85 -324
18 Zalaszentmihály 83 -82
19 Erzsébet 7 83 -281
20 Erzsébet 1 80 -252
21 Budatétény 1 73 -471
22 Mosonmagyaróvár 70 -626
23 Nemesapáti-Csács 66 -15
24 Ferencváros 3 39 -283
25 Dombóvár 37 -225
26 Erzsébet 6 36 -237
27 Erzsébetváros Nők 31 -384
28 Erzsébet 5 20 -1121

Egy kattintás ide a folytatáshoz….

PIATNIK Nemzeti Ultibajnokság 2018 – Csapatverseny II. Selejtező Monor

A verseny lebonyolítója: Gyömrő SE Ulti Klub – Magyar Ultiszövetség 
A verseny ideje: 2018. augusztus 4.  9:00 – kb. 17:00 (regisztráció 8:30-tól 9.00-ig)

A verseny helyszíne: Monor, Vigadó Étterem

A verseny résztvevői: Minden jelentkező, aki a Magyar Ultiszövetség általános szabályaival tisztában van, a verseny szabályait elfogadja, illetve részvételi szándékát a Csapatának nevével együtt jelzi. /2018. Versenyszabályzat 5.§. (3) pont /
Egy kattintás ide a folytatáshoz….

PIATNIK Nemzeti Ulti Bajnokság – Csapatverseny I. Selejtező a Felső-tiszai Régió – Debrecen – Végeredmény

1 Debrecen 1 60.4 42 Ft
2 Sárospatak 1 60.0 457 Ft
3 Tiszabercel 1 52.6 79 Ft
4 Kisvárda Ultisok 52.0 127 Ft
5 Debrecen 2 51.4 4 Ft
6 Fergeteges 47.4 16 Ft
7 Debrecen 3 47.3 13 Ft
8 Nyíri Fészek 3 45.6 280 Ft
9 Nyíri Vegyes 43.6 -25 Ft
10 Nyíri Fészek 2. 43.4 -208 Ft
11 Nyíri Fészek 1. 42.0 -93 Ft
12 Tiszabercel 2 42.0 -383 Ft
13 Oros Team 36.3 -273 Ft

Egy kattintás ide a folytatáshoz….

PIATNIK Nemzeti Ulti Bajnokság – Csapatverseny Selejtező II. forduló a Felső-tiszai Régióban Tiszabercelen

A verseny rendezője: Tiszabercel Szabadidő Egyesület – Magyar Ultiszövetség
A verseny ideje: 2018. augusztus 5. /vasárnap/ 9:00 – kb. 17:00 (regisztráció 8:30-tól 8:50-ig)
A verseny helyszíne: Tiszabercel, Tisza part -Szivattyúházzal szemben
A verseny résztvevői: Minden jelentkező, aki a Magyar Ultiszövetség általános szabályaival tisztában van, a verseny szabályait elfogadja, illetve részvételi szándékát a Csapatának nevével együtt jelzi. /2018. Versenyszabályzat 5§. (3) pont/ Egy kattintás ide a folytatáshoz….

Szerkesztés PIATNIK Nemzeti Ultibajnokság 2018 – Csapatverseny I. Selejtező Kecskemét – Végeredmény

1. SZEGED B
Szögi Attila, Tímár László, Manga Attila
59p +257ft
2. HÍRÖS ULTI KLUB 1
Pusztai Péter, Juhász János, Virág László
58p +254ft
3. SZOLNOK
Oláh Imre, Bartus István, Kókai Sándor
55p +394ft
4. KONDOROS
Bereczky András, Opauszki János, Opauszki György
54p -72ft
5. SZEGED A
Kenderesi Ferenc, Bágyi Imre, Varga Pál
48p -72ft
6. GYÖMRŐ 2
Fábián Béla, Horváthnél Edit, Tóth Bálint
45p -135ft
7. VÁSÁRHELYI KÉTHARMAD
Szél János, Rákos Károly, Csontos Zoltán
40p -68ft
8. HÍRÖS ULTI KLUB 2
Vélin Marin, Bjelik Csaba, Vigh Béla
40p -251ft
9. GYÖMRŐ 1
Szűrös György, Bálint István, Schwarczer László
33p -307ft

Egy kattintás ide a folytatáshoz….

PIATNIK Nemzeti Ultibajnokság 2018 – Csapatverseny I. Selejtező Budapest – Nyugat Régió

A verseny lebonyolítója: MUOE Magyar Ultisok Országos Egyesülete
A verseny ideje: 2018. július. 07. 10:00 (regisztráció 9:00-tól 9.50-ig)
A verseny helyszíne: Metropolitan étterem – Bpest. VII. Kéthly Anna tér 1.
A verseny résztvevői: Minden jelentkező, aki a Magyar Ultiszövetség általános szabályaival tisztában van, a verseny szabályait elfogadja, illetve részvételi szándékát a Csapatának nevével együtt jelzi. /2018. Versenyszabályzat 5.§. (3) pont / Egy kattintás ide a folytatáshoz….