Piatnik Nemzeti Ulti Bajnokság – Csapatverseny Döntő – Kecskemét ( ÚJ HELYSZÍN !!! )

A verseny rendezője: Hírös Ulti Klub – Magyar Ultiszövetség

A verseny ideje, helyszíne: 2018.október 27. 9.00 óra                                           HÁROM GÚNÁR HOTEL Rendezvényház  6000 Kecskemét Festő utca

Egy kattintás ide a folytatáshoz….

Nemzeti Ultibajnokság egyéni elődöntő – Végeredmény

Helyezés Versenyző Neve Egyesület Pont Forint
1. OTTÓ ÁDÁM MUOE 26p 255ft
2. KEKSZ KÁLMÁN Debreceni UT 26p 192ft
3. BOLEVÁCZ LÁSZLÓ MUOE 24p 187ft
4. LEKICS LÁSZLÓ MUOE 23,3p 201ft
5. OFFELA JÁNOS MUOE 23p 30ft
6. BUTKAI JÁNOS Sárospataki UE 22p 455ft
7. MÉSZÁROS KÁROLY Kisvárdai KE 22p 218ft
8. FABÓ RÓBERT Dr. MUOE 22p 125ft
9. SIPOS LÁSZLÓ MUOE 20,7p 117ft
10. DUDÁS JÁNOS MUOE 20,7p 89ft
11. TÖRŐ SZABOLCS Nyíri Fészek 20p 181ft
12. BURSZÁN SÁNDOR MUOE 20p 105ft
13. BARTUS ISTVÁN Hírös UK 20p 93ft
14. DÜRGŐ GYÖRGY Debreceni UT 20p 82ft
15. GÉGÉNY TAMÁS Tiszaberceli SzE 20p 2ft
16. MOLNÁR JÓZSEF MUOE 20p -39ft
17. BOCZ ÁRPÁD Nyíri Fészek 19p 183ft
18. MUZSLAI RÓBERT MUOE 19p 42ft
19. THURY GÁBOR Sárospataki UE 18,7p -33ft
20. FÁBIÁN BÉLA Gyömrői SE 18p 121ft
21. JUHÁSZ JÁNOS Hírös UK 18p 95ft

Egy kattintás ide a folytatáshoz….

Piatnik – NUB – 2018 évi Társasági Ulti Országos Elődöntő

Rendező: Magyar Ultiszövetség – Sárospataki Ultisok Baráti Köre
Időpont: szeptember 15./szombat/ 10.00 – 17.00
szeptember 16./vasárnap/ 8.00 – 15.30
Regisztráció: szeptember 15. 8.30 – 9.45
Helyszín: Sárospatak, Makk Hetes Vendéglő, Kossuth u. 57.
A verseny résztvevői: Az a 60 fő, akik a selejtezőkben elért eredményeik alapján jogot szereztek az indulásra.

Egy kattintás ide a folytatáshoz….

Nemzeti Sport Ulti Bajnokság –Régió Selejtezői

Verseny rendezője: A Magyar Ultiszövetség és a MUOE.
Versenybizottság elnöke: Dr. Szabó Imre, titkár: Szeregnyi László
Verseny lebonyolítása:
Ebben az évben a versenyeket 3 régióban bonyolítjuk le.
Észak-Alföldi: Kisvárda, Nyíregyháza
Duna-Tisza Közi: Gyömrő, Kecskemét
Budapest, Dunántúl: Budapest, Veszprém /Kislőd/
Minden régióban két elődöntőt rendezünk. a két elődöntőben nyújtott összesített teljesítmény ( % ) –os számítás alapján dől el a 21 fős döntőbe jutó játékos személye.
Minden régióból 7-7 játékos kerül a döntőbe, amit 2018. 11. 17 -én, Kisvárdán rendezünk.
Az Észak-Alföldi régió elődöntői már lezajlottak.
A hátralévő versenyek ideje és helye:


Egy kattintás ide a folytatáshoz….

2018 csapatbajnokság – döntőbe jutott csapatok

Pontszám szerinti sorrend
 
1 – Sárospatak 127.4 pont
 
2 – Debrecen 1 124.4
 
3 – Lőrinc 2 121
 
4 – Erzsébet 2 120
 
5 – Erzsébet 4 118
 
6 – Hírős 1 117
 
7 – Szolnok 116
 
8 – Budapest 116
 
9 – Belváros 1 114
 
10 –Zugló 2 111
 
11 – Kondoros 111
 
12 – Belváros 2 110
 
13 – Gelse 110
 
14 – Erzsébet 3 110
 
15 – Tiszabercel 1 107.3
 
16 – Lőrinc 1 107
 
17 – Zalaegerszeg 107
 
18 – Szeged 2 106
 
19 – Fergeteges 103.4
 
20 – Debrecen 3 103.3
 
21 – Kisvárda ultisok 101
 

Egy kattintás ide a folytatáshoz….

PIATNIK Nemzeti Ultibajnokság 2018 – Csapatverseny II. Selejtező – Végeredmény

          I. forduló   II. forduló Összesen  
HELYEZÉS Csapat   Játékos   Pont Ft Pont Ft Pont Ft
1 Sárospatak 1 A) Várszegi Szilárd 24.7 333 25.7 34 50.4 367
    B) Kis János   17.3 88 20.7 79 38 167
    C) Gyöngyösi Géza 18 36 21 110 39 146
      Összesen   60 457 67.4 223 127.4 680
2 Debrecen 1 A) Nagy István 20 16 21.3 179 41.3 195
    B) Keksz Kálmán 19.3 -60 28.7 261 48 201
    C) Török Imre 21.1 86 14 -56 35.1 30
      Összesen   60.4 42 64 384 124.4 426
10 Nyíri Fészek 1. A) Pápai László 10 -217 19.7 61 29.7 -156
    B) Gulyás Itván Stick Gyula 12 -49 5.3 -241 17.3 -290
    C) Soós Bálint 20 173 18 174 38 347
      Összesen   42 -93 43 -6 85 -99
8 Nyíri Fészek 2. A) Máté János 14 12 11 -104 25 -92
    B) Rehó Lajos 14.7 -40 20 57 34.7 17
    C) Stick Gyula Szász István 14.7 -180 16 -32 30.7 -212
      Összesen   43.4 -208 47 -79 90.4 -287
9 Nyíri Fészek 3 A) Harascsák Ferenc 12.6 31 18.3 5 30.9 36
    B) Dalanics György 15.4 91 16.7 161 32.1 252
    C) Balogh Gyula 17.6 158 7.3 -225 24.9 -67
      Összesen   45.6 280 42.3 -59 87.9 221
14 Oros Team A) Gilányi Attila 11.3 -105 0 0 11.3 -105
    B) Törő Szabolcs 11.3 -97 0 0 11.3 -97
    C) Oláh Csaba 13.7 -71 0 0 13.7 -71
      Összesen   36.3 -273 0 0 36.3 -273
4 Fergeteges A) Bocz Árpád 15.4 2 22.7 106 38.1 108
    B) Bakos Sándor 20 41 13.3 -64 33.3 -23
    C) Magyar Zoltán 12 -27 20 -15 32 -42
      Összesen   47.4 16 56 27 103.4 43
12 Nyíri Vegyes A) Pajic Zvezdan 17.3 68 10.7 -256 28 -188
    B) Tóth Károly 12.6 -54 7.3 -249 19.9 -303
    C) Rákosi Jenő 13.7 -39 11.3 -142 25 -181
      Összesen   43.6 -25 29.3 -647 72.9 -672
6 Kisvárda Ultisok A) Mészáros Károly 18.7 73 18 225 36.7 298
    B) Kovács Zoltán 12.7 -25 13.7 -27 26.4 -52
    C) Szabó Bertalan Dienes János 20.6 79 17.3 55 37.9 134
      Összesen   52 127 49 253 101 380
7 Debrecen 2 A) Papp Sándor 18 -32 6.7 -222 24.7 -254
    B) Zoltainé Mártika 22.7 145 12 -174 34.7 -29
    C) Nagy Ferenc 10.7 -109 23.3 225 34 116
      Összesen   51.4 4 42 -171 93.4 -167
3 Tiszabercel 1 A) Varga Ferenc 18 14 16 19 34 33
    B) Oláh László 16.6 2 18 26 34.6 28
    C) Száraz László 18 63 20.7 132 38.7 195
      Összesen   52.6 79 54.7 177 107.3 256
11 Tiszabercel 2 A) Gégény Tamás 8 -346 11.3 -101 19.3 -447
    B) Hajnal András 14.7 -107 14 1 28.7 -106
    C) Ifj. Hajnal András Juhász Sándor 19.3 70 15.3 -38 34.6 32
      Összesen   42 -383 40.6 -138 82.6 -521
5 Debrecen 3 A) Kondor Gábor Péli István 20 181 22 106 42 287
    B) Ladányi Zoltán Berki János 18.7 66 10.7 2 29.4 68
    C) Madarász György 8.6 -234 23.3 209 31.9 -25
      Összesen   47.3 13 56 317 103.3 330
13 Gazd Ászok A) Erdey Ferenc     12 -126 12 -126
    B) Juhász Sándor     15.3 -38 15.3 -38
    C) Pelley András     11.3 -109 11.3 -109
        Összesen     38.6 -273 38.6 -273