A verseny helyszíne és ideje: Monor Ipartestület épülete

Monor, Petőfi u. 27. (Virág u. sarok)

2011. július 30. szombat, 10 óra

Regisztráció: 9:00 – 9:30 óra között

A verseny résztvevői: A versenyen mindenki rész vehet, aki a rablóulti általános szabályaival tisztában van, és elfogadja a Magyar Ultiszövetség szabályzataiban és a kiírásban foglalt feltételeket.

Költségek: Lehetőség van 2011. július 27-én (szerdán) 20 óráig előnevezésre, ekkor a nevezési díj 1000 Ft/fő. A helyszíni nevezés díja: 1500 Ft/fő. Amennyiben a kiesett játékosok újabb versenyt indítanak, akkor ennek a nevezési díja egységesen 1000 Ft/fő.

Étkezési költség: 1000 Ft/fő, hidegtál a verseny ideje alatt folyamatosan.(svéd asztal)

Díjak: Az első három helyezett díjazásban részesül.

Előzetes nevezés és a további részletekről érdeklődni lehet Vizi Bélánál: 06-20-9356-740, vagy

vizibela@gmail.com

Amit a KO ultiversenyről tudni kell:

Az első fordulót számítógépes sorsolással indítjuk.

Mindenki azonos mennyiségű, azaz 1500 zsetonnal indul. A játék kezdetén, 10-20-as alapon kezdünk, majd 30 perc múlva a játékvezető megállítja a játékot. Új osztás nem lehet. /10 perc szünet/. A játékvezető „tovább” ülteti az ultisokat. „A” játékos előre, „C” játékos hátrább egy asztallal, „B” ultis az állandó!

A következő forduló már 20-40-es alapon indul, (30 perc játék) 10 perc szünet.

50-100-as alapon indulunk neki a harmadik fordulónak. Amennyiben van kieső, a játékvezető menet közben alakít 4-es asztalokat.  Szünet, folytatás 100-200-as alapon. Ekkor kezdenek sűrűbben ki potyogni a játékosok. A vége: 200-400-as alap!

KIESÉS: amennyiben elfogy a játékos zsetonja kiesett, ha többet mond, illetve többet bukik, mint amennyi zsetonja van, köteles a játékvezetőtől megvásárolni a „veszteségét” és kifizetni az ellenfeleit! Ezután már nem játszhat. Ezek a plusz zsetonok a következő forduló ajándék tárgyainak értékét növelik!

Amikor megalakult a döntős négyes asztal, a játékvezető újabb fordulót indít, amennyiben a játékosok igénylik! Az új forduló második körébe bekapcsolódhatnak az első forduló győztesei.

Az első játék eredmény hirdetése, a második játék első szünetében! Egy verseny kb. 3-3 és fél óra. Amennyiben két versenyt számolunk akkor kb. 16-17.-órakor van eredményhirdetés.