Nemzeti Sport Ulti Bajnokság 2. Selejtező Keleti Régió

Verseny ideje és helye: 2023. 04. 01. 9.00 óra Sárospatak. Somossy Koccintó Táncsics M. u. 10.

Verseny rendezője: Sárospataki Ultisok Baráti Köre és a Magyar Ultiszövetség

Versenyre nevezhetnek: Azok a versenyzők, akik rendelkeznek a MAUSZ versenyengedélyével továbbá egyesületi tagsággal.

NEVEZÉSI HATÁRIDŐ: Legkésőbb 2023. március. 30. csütörtök 20 óra.

(Határidőn túli nevezés esetén lehetséges, hogy nem fogsz tudni játszani!) Ugyanis a mezőnynek hárommal oszthatónak kell lennie.

A nevezéseket az egyesületek vezetői koordinálják, és csak rajtuk keresztül lehetséges a nevezés.  Ők juttatják majd el a rendezők felé a jelentkezéseiteket.

Verseny lebonyolítása:

A versenyeket 3-al osztható létszámú versenyzővel lehet lebonyolítani.
A Szövetség döntése alapján amennyiben 2 fő előzetesen a megadott időpontig jelentkezik a selejtezőre, a szervezők a lehetőség szerint segítenek a hiányzó 1 fő megtalálásában.

A játszmák száma: 5 és a leosztások száma 12. játszmánként: (azaz 60 leosztás)

Regisztrációs díj: 2.000.-ft/fő, mely tartalmazza a rendezés költségeit is.

Díjazás: A két verseny összesített eredménye után 1 helyezett (kupa), 2 -3 helyezett érem, az elődöntők első hat helyezettje oklevelet kap

Az ebéd: 2.500.- Ft.

A tradicionálisnak számító lilahagymás zsíros kenyér a délelőtt folyamán a rendelkezésetekre áll.

Nevezés:

Kiss János /06-30-256 1517/ email: kissjan@citromail.hu

Kellemes kikapcsolódást és jó lapjárást kívánunk!