NUB. Társasági Ulti I. és a Csapat Bajnokság I. fordulója a Keleti Régióban

A verseny rendezője: Tiszabercel Szabadidő Egyesület – Magyar Ulti Szövetség

A verseny ideje, helye: 2023. április 15. 9:00 – kb. 17:00 (regisztráció 8:30-tól 8:50-ig)
Idősek Háza /Víztorony mellett/ – Tiszabercel, Fő utca

A verseny résztvevői: Minden jelentkező, aki a Magyar Ulti Szövetség által regisztráltak és 2023-ra érvényes versenyengedéllyel rendelkeznek.

A verseny lebonyolítása: 7 fordulós fordulónként 15 leosztással, svájci rendszerben a MAUSZ számítógépes párosító program segítségével.

Költségek: A verseny regisztrációs díja csapattagoknak 3500.- ft, csak egyéni indulóknak 2000. –ft, az ebéd 2500.ft/fő

A verseny ideje alatt korlátlan zsíros kenyérfogyasztást biztosítunk. Kártyáról és egyéb szükséges eszközökről a szervezők gondoskodnak.

Díjak: A 1 – 3 helyezést elérő versenyző serleget, 1-6 helyezést elérő versenyzők a Szövetség által felajánlott okleveleket kapják.

Jelentkezés: a szervezőknél, Száraz László László 06-20-358 6390-es telefonszámon, vagy szmanci51@t-online.hu e-mail címen. 2023. április13-án 18.00-ig. A csapatok neveit és a sorrendet pontosan kérjük megadni, hogy a versenyt időben eltudjuk kezdeni és befejezni.

Minden sporttársnak kellemes kikapcsolódást, és jó lapjárást kívánunk!