PIATNIK Nemzeti Ulti Bajnokság – Csapatverseny Selejtező az Alsó-tiszai régióban Kecskeméten

A verseny rendezője: Kecskeméti Hírös Ulti klub – Magyar Ulti Szövetség
A verseny ideje: 2015. augusztus. 01. 9:00 – kb. 17:00 (regisztráció 8:30-tól 9.00-ig)

A verseny helyszíne: Három Gúnár Hotel Rendezvényház – Kecskemét Festő u.         (Batthyány u.)

A verseny résztvevői: Minden jelentkező, aki a Magyar Ulti Szövetség általános szabályaival tisztában van, a verseny szabályait elfogadja, illetve részvételi szándékát a Csapatának nevével együtt jelzi.

A verseny lebonyolítása: 8 fordulós fordulónként 15 leosztással, svájci rendszerben a MaRaBu számítógépes párosító program segítségével.

Költségek: A verseny regisztrációs díja 3.800.- ft, mely magában foglalja a helyszínen elfogyasztott ebéd árát is. A verseny ideje alatt korlátlan zsíros kenyérfogyasztást biztosítunk. Kártyáról és egyéb szükséges eszközökről a szervezők gondoskodnak.

Díjak: A 1-3 helyezést elérő csapatok elnyerik a szervezők serlegeit, egyéniben a legjobb eredményt elérő játékos külön serleget kap.

Jelentkezés: a szervezőknél, Pusztai Péter +36-30-9272 205-ös telefonszámon, vagy pupulti@gmail e-mail címen 2015. július 30-án 20.00-ig. A csapatok pontos megnevezését és a játékosok nevét kérjük előre, erő sorrendben megadni.

Minden sporttársnak Kellemes Kikapcsolódást, és Jó Lapjárást kívánunk!