Versenykiírás a Sport Ulti Országos Döntőjére

A verseny helye: Party Ételbár, Kisvárda, Simonyi u. 2.

A verseny ideje: 2011. október 22. 9:30.

Regisztráció: 8:15 – 9:15 -ig

Résztvevők: a legtöbb mesterpontot szerzett 15 + 1 tartalék versenyző a két régió három-három fordulójának összesített eredménye alapján:

1, Budai László

1-3. hely: a Szövetség által felajánlott kupa

4-6. hely: érem

7-15. hely: emléklap

A versenyen, az 1.-3. helyen végzettek között, nettó 95 ezer Ft pénzjutalom kerül kiosztásra.

Valamennyi döntőben szereplő versenyző a város relikviáiból összeállított versenycsomagot kap.

A verseny fővédnöke: Dr. Seszták Miklós, Országgyűlési képviselő

LelesziTibor Kisvárda város polgármestere

Védnökei: Bíró Gábor, a Bessenyei Gimnázium igazgatója, a kisvárdai Képviselő Testület

Kulturális és Sportbizottság elnöke

Mészáros Károly, a Magyar Ultiszövetség volt elnöke.

A versenybizottság:

Elnöke: Rehó Lajos, a MAUSZ Elnöke, h: Vizi Béla, a MAUSZ főtitkára

Szakmai vezető: Dr. Szabó Imre

Tagjai: Szeregnyi László, Stekli Gyula, a MAUSZ alelnökei

Kérem a versenybizottság tagjait, hogy esetleges akadályoztatásukat 2011. október 15-ig jelezzék Vizi Béla főtitkár úrnak.

Nevezés: A döntőbe külön nevezni nem kell, de 2011.10.18. 18:00-ig az egyesületek elnökeinek jelezniük kell versenyzőjük részvételi szándékát Vizi Béla főtitkár úrnak. A versenyen csak azok vehetnek részt, akiknek, illetve egyesületüknek a Szövetség felé nincs tartozásuk (tagsági díj, regisztrációs díj).

Egyéb tudnivalók: A verseny rendezésével kapcsolatos költségeket a Szövetség fedezi. Igény esetén szállást biztosítunk a Bessenyei Gimnázium kollégiumában 2000 Ft + Áfa áron. Szállásigényt 2011.10.18., 20:00-ig a 06/20-5557346-os telefonszámon, vagy mkaroly49@freemail.hu e-mail címen kell jelezni.