Az Ultiszövetség tervezett 2011 évi versenynaptára

I. Társasági Ulti

Dátum                Budapesti régió          Felső-Tiszai régió         Megjegyzés

Márc.12.               Budapest                     Nyíregyháza               Értékszám szerző

Ápr. 09.               Gyömrő                        Tiszabercel                 Értékszám szerző

Máj. 14.                Szeged                       Sárospatak                 Értékszám szerző

Aug. 27.               Budapest                     Debrecen                    Értékszám szerző

Szept. 09.             Makó                            Kisvárda                    Értékszám szerző

Okt. 15.                 Pályázat                      Pályázat                    Országos elődöntő

Nov. 12.                Pályázat                      Pályázat                      Országos döntő

A Szövetség szabályai szerint rendezett egyesületi értékszám szerző versenyek:

Jan. 08.                 Heuer-Nagy emlékv.     Kisvárda                  Értékszám szerző

II. Sport Ulti

Dátum                 Budapesti régió           Felső-Tiszai régió        Megjegyzés

Márc. 19.                                                  Kisvárda                    Mesterpont szerző

Márc.26.                Budapest                                                       Mesterpont szerző

Ápr.16.                                                     Tiszabercel                 Mesterpont szerző

Ápr. 23.                 Szeged                                                           Mesterpont szerző

Máj. 21.                                                    Nyíregyháza               Mesterpont szerző

Máj. 28.                 Gyömrő                                                         Mesterpont szerző

Okt. 22.                 Pályázat                     Pályázat                      Országos elődöntő

Okt. 23.                 Pályázat                     Pályázat                      Országos döntő

Azon egyesületek különböző típusú versenyei, amelyek szövetségi szabályok szerint lebonyolított verseny rendezését vállalták:

Például: Kisvárda versenyei:

Jan. 08.      Heuer-Nagy emlékverseny    Kisvárda                    Értékszám szerző

Jún. 11.      Kisvárda Nagydíj                    Kisvárda                       Egyéni verseny

Dec. 11.     Mikulás Kupa                          Kisvárda                       Egyéni és csapat v.

Január 10-ig minden egyesület6 jelentse be rendezési igényét.

A Budapesti Régió Vizi Béla főtitkárnak, a Felső-Tiszai Régió Mészáros Károly MAUSZ elnöknek.

Nevezettek a jelentkezőkkel egyeztetnek az időpontokról.

A Szövetség 02.26.-án rendezendő Közgyűlésére az egyeztetett időpontokat hozzák magukkal.

Készítette: Mészáros Károly elnök

8 thoughts on “Az Ultiszövetség tervezett 2011 évi versenynaptára

1. A Gyömrői Ulti Klub Március 15.körül,és Augusztus végén rendezi a hagyományos ulti-versenyeit.
    Jövőre Március 12.szombat
    és Augusztus 27.szombat a két versenynap.
    Vizi Béla

2. A már hagyományos Zemplén Maratoni ultiversenyt 2011 március 4 -5.-én rendezem meg Sárospatakon, Új köntösben. A részletekről később.

Kérem a Szövetséget, a versenynaptárba a versenyt betenni szíveskedjen.
    Előzetes jelentkezéseket iivcs@citromail.hu emailcímen vagy a 06 70 314 8207 telefonszámon kérem.

Üdvözlettel: Várszegi Szilárd

3. A Sárospataki Ulti Egyesület nagy valószínűség szerint február 26.-án rendezné a már hagyományosnak mondható Farsang Kupát.

Kovács Csaba

4. A Nyíregyházi Ulti Egyesület 2011. február 12.-én rendezi a Valentin-Kupát, illetve október 1.-én a II. Sánta József emlékversenyt.

5. Megszülettek a Sárospataki Ulti Egyesület tervezett versenyeinek pontos időpontjai.

Január 29. – Farsang Kupa
    Június 25. – Laci Kupa
    December 3. – Bodrog Kupa – csapatverseny

Kérnék, hogy ezen időpontokat a versenynaptárba rögzítsék az illetékesek.

6. A Nyíregyházi Ulti Egyesület 2011.február 12.-re tervezett versenyét- február 12-én Kisvárdán elnökségi ülés lesz- február 19.-re teszi át.

7. A Sárospataki Ulti Egyesület annak érdekében, hogy mindenki részt tudjon venni azon a versenyen, amelyen szeretne, és hogy ne legyen ütközés a hagyományos tiszaberceli versennyel, a Farsang Kupát február 5-re helyezi át.

8. Kedves Barátaim!

Már akik annak tartanak. Megnéztem az Eseményben az eddig jelentkezettek számát. (Az iwiwen található, „Szilárd baráti ulti klub” eseményében. Zemplén maraton kupa ultiverseny.)
    A „talán”-nal együtt (és velem) HÉT FŐ.
    Ez elég KEVÉS ahhoz, hogy LEGYEN verseny. Oda EZT ÍRTAM. Ide is kiteszem, hátha OTT még a madár se jár.

A mellékelt ábra tanusága szerint (ha a mostani ÁLLÁST véglegesnek fogjuk fel) EGY ASZTALON el lehet(ne) dönteni a „Végső győzelmet”. ehhez talán nem is kéne „Maratoni küzdelem”, elég egy ÓRA.
    dE HA „MEGMOZDULNÁTOK:” -És itt oldalt megemlítenétek azokat is:
    KIK LESZNEK A PARTNEREITEK? – névszerint- (3 fős csapatról van szó!) az máris MEGPEZSDÍTENÉ az állóvitet! ha magamat „kiveszem is”, és a „Talánból” csak kettőt SZÁMOLOK, máris TIZENÖT lenne a létszám! (a tavalyi fele.) DE!!! tudván TUDOM, hogy VANNAK MÉG ÉRDEKLŐDŐK! a kérdés: Mire várnak? ÉN ARRA, HOGY VÉGRE lépjetek. Legalább a CSAPATOTOKAT nevezzétek meg. Ezt (akár teccik, akár nem NEKTEK KELL összeállítani.

Hozzászólások lehetősége itt nem engedélyezett.